امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111936
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم معارفه رمضانعلی محسنی و ناصر شفیعی صبح امروز  (چهارشنبه 26 شهریور) با حضور مهدی اشراقی معاون ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم معارفه رمضانعلی محسنی و ناصر شفیعی صبح امروز  (چهارشنبه 26 شهریور) با حضور مهدی اشراقی معاون اداری - مالی و روح الله هاشمی مدیر کل حراست نهاد در جمع  تعدادی از مدیران و کارکنان نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار شد.

اشراقی در بخشی از این مراسم با اشاره به تاکید دبیرکل نهاد مبنی بر استفاده از نیروهای موجود در مدیریت ها اظهار داشت: آقای محسنی پیش از این مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز بوده و از نیروهای با سابقه نهاد به شمار می آیند. آقای شفیعی نیز از نیروهای متعهد نهاد هستند که سوابق مدیریتی متعددی را در کارنامه خود دارند.

هاشمی مدیرکل حراست نهاد نیز به عنوان یکی دیگر از حاضرین در این مراسم گفت: تمرکز بر سرمایه های نهاد به ویژه در بخش نیروی انسانی و استفاده از نیروهای متخصص و توانمند در بخش های مدیریتی نهاد به پیشبرد فعالیت های این مجموعه کمک خواهد کرد.

رمضانعلی محسنی مدیرکل جدید امور استانها و انجمن های نهاد نیز در این مراسم با قدردانی از حسن اعتماد دبیرکل نهاد ابراز امیدواری کرد با انگیزه و توان مضاعف، فعالیت امور استان های نهاد کتابخانه های عمومی کشور را در جهت تحقق اهداف اصلی نهاد بکار گیرد.

ناصر شفیعی سرپرست جدید کتابخانه های عمومی استان البرز نیز در بخش دیگری از این مراسم با تشکر از دبیرکل و معاو ن اداری - مالی نهاد ابراز امیدواری کرد با توجه به آشنایی با کارکنان و ساختار نهاد، از ظرفیت های موجود در جهت پیشبرد فعالیت ها استفاده کند.

گفتنی است رمضانعلی محسنی پیش از این به عنوان مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز مشغول به فعالیت بوده است و ناصر شفیعی نیز از سوی علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور به عنوان سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه های عمومی استان البرز منصوب شده است.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها