امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11195
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۱۱
تعداد بازدید: 137
به گزارش خبرگزاری، انجمن قلم ایران با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست‌جهموری بیانیه‌ای صادر کرد و از 8کاندیدای ریاست‌جمهوری درخواست کرد ...

به گزارش خبرگزاری، انجمن قلم ایران با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست‌جهموری بیانیه‌ای صادر کرد و از 8کاندیدای ریاست‌جمهوری درخواست کرد «برنامه‌های خود در بخش فرهنگ را برای اطلاع عموم مردم منتشر کنند»

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«باسمه تعالی

ملت بزرگ ایران، در سالی که «حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی» نام گرفته است، در معرض یک آزمون سرنوشت‌ساز دیگر قرار دارد.

امروز که با عنایت الهی، نامزدهایی از گرایش‌های مختلف سیاسی برای حضور در انتخابات ثبت نام کرده و صلاحیت ایشان احراز شده است، ایرانیان می‌توانند با در نظر گرفتن برنامه‌های هر فرد، به کاندیدای مورد نظر خود رای دهند.

انجمن قلم ایران ضمن احترام به هر هشت نامزد تایید شده ریاست جمهوری، از ایشان می‌خواهد که به «پیشرفت متوازن» حوزه‌های مختلف توجه ویژه داشته، برنامه‌های خود در بخش فرهنگ را برای اطلاع عموم مردم منتشر کنند. بدیهی است هنرمندان و اهالی فرهنگ و قلم، به جای حضور در کارناوال‌های تبلیغاتی نامزدها، به صورت علمی و دقیق برنامه‌های ایشان را مورد بررسی قرار داده، در صورت لزوم، نظر نهایی خود را راجع به آنها اعلام خواهند کرد.

انجمن قلم ایران، ضمن دعوت از مردم همیشه در صحنه برای حضور پر شور در عرصه انتخابات و اعلام آمادگی برای کمک به نامزدها برای تدوین برنامه‌های مناسب فرهنگی، قطعا پشتیبان رئیس جمهور آینده کشور خواهد بود.»
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها