امروز : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 19
۰۴:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111951
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آلبوم «شمیم توس» هشت قطعه را در وصف حضرت ثامن‌الحجج(ع) شامل می‌شود که با صدای خوانندگانی همچون علیرضا ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آلبوم «شمیم توس» هشت قطعه را در وصف حضرت ثامن‌الحجج(ع) شامل می‌شود که با صدای خوانندگانی همچون علیرضا قربانی، مجید اخشابی و حجت اشرف‌زاده تهیه شده است.

نام قطعات این آلبوم بدین شرح است: مقیم صحن رضا(علیرضا قربانی)، گلدسته‌های روبرو(حجت اشرف‌زاده و گروه کر)، رد پای ماه(حجت اشرف‌زاده، حمید حیدری، حمیدرضا صحاف و گروه کر)، امام رضا(مجید اخشابی)، بهار آئین(مجید اخشابی)، آوازها و نقاره‌ها(حجت اشرف‌زاده، محمدعلی شیعه، پیمان عاشق و گروه کر)، قدم‌های خورشید(حجت اشرف‌زاده، محمدعلی شیعه و گروه کر) و ذاکرین پارسی(حجت اشرف‌زاده، محمد مبتلا، قربانعلی رحمانف و گروه کر)

این لوح فشرده صوتی به همت بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) و با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تهیه و منتشر شده است. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی www.shamstoos.ir مراجعه کنند.

در ادامه، قطعه «ذاکرین پارسی» که شعر آن توسط حمیدرضا حسینی و علیرضا بدیع سروده شده و توسط خوانندگان ایرانی، افغانی و تاجیکی خوانده شده، قابل شنیدن است:

بشنوید

دانلود کنید

 

انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار