امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۲:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111952
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در فراخوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آمده است: کانون در آستانه‌ تکمیل نیم قرن کتاب خواندن،

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در فراخوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آمده است: کانون در آستانه‌ تکمیل نیم قرن کتاب خواندن، قصه‌گفتن، نوشتن، دویدن، بازی‌کردن و هنرورزیدن با کودکان و نوجوانان میهن، بار دیگر، به مناسبت هفته‌ ملی و روز جهانی کودک قصد دارد همه‌ دوستداران کودکی را دعوت کند تا دست در دست هم جشن کودکی برپا کنند.

در بخش دیگری از این فراخوان آمده است: جشن کودکی در روز جهانی کودک فرصتی است تا همه‌ ما در هر سنی که هستیم، کودکی کنیم و هم‌صدا با کودکان دنیا ترانه‌های امید و شادی سر دهیم و بار دیگر، جهان را به سوی زیبایی، مهربانی و آفریننده زیبایی‌ها فرا بخوانیم.

بنابراین گزارش، مناف یحیی‌پور دبیر جشنواره هفته ملی کودک در این باره، گفت: گام اول برای حضور تشکل‌های مردم ‌نهاد و دیگر سازمان‌ها و نهادهای علاقه‌مند به حضور در جشن کودکی که به مناسبت هفته ملی کودک در روزهای 15 تا 21 مهر سال جاری در مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌‌ _ هنری و مراکز کانون در سراسر کشور برگزار می‌شود، اعلام برنامه‌ها و فعالیت‌های پیشنهادی و تکمیل فرم ثبت‌نام فضاهای نمایشگاهی و سالن‌های برپایی نشست و کارگاه و ارسال آن به دبیرخانه هفته ملی کودک است.

وی افزود: پس از بررسی موارد اعلام شده، کانون اقدام به اختصاص فضای نمایشگاهی و سالن اجتماعات به سازمان‌ها و تشکل‌های مردم نهاد خواهد کرد.

یحیی‌پور با تأکید بر اینکه هدف کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایجاد فضای همدلی و ارتقا توجه همه آحاد جامعه به مسائل کودکان است، گفت: متقاضیان حضور در جشن کودکی لازم است، در این فرم نماینده خود را برای پیگیری کار به ‌صورت کتبی معرفی و فرم ثبت‌نام را به همراه توضیح‌ها و اطلاعات پیوستی در نهایت تا تاریخ 5 مهر 1393 به صورت حضوری یا از طریق ایمیل kanoonparvareshpr@gmail.com یا به نشانی اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در تهران، خیابان دکتر فاطمی، خیابان حجاب، روبروی سازمان آب، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ارسال کنند.

مشاور مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ابراز امیدواری کرد، با استقبال گسترده تشکل‌های مردم ‌نهاد و دیگر سازمان‌های دولتی و خصوصی امسال شاهد برپایی مراسم باشکوهی در هفته ملی کودک باشیم.

بر همین اساس فرم فراخوان جشنواره هفته‌ ملی از طریق پایگاه خبری کودک و نوجوان کانون به نشانی اینترنتی www.kanoonnews.ir قابل دسترسی است.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها