امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۷:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 111978
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۲۶
تعداد بازدید: 132
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پس از برقراری ثبات و آرامش در فرودگاه بین‌المللی دمشق،‌ شرکت هواپیمایی «اجنحة الشام» (بالهای شام) سوریه،

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پس از برقراری ثبات و آرامش در فرودگاه بین‌المللی دمشق،‌ شرکت هواپیمایی «اجنحة الشام» (بالهای شام) سوریه، اعلام کرد که پروازهای خود در این کشور را از سر گرفته است و اولین پروازهای آن از دمشق به بغداد (پایتخت عراق) انجام می‌شود.

به گزارش روزنامه الاخبار لبنان، «جرج سهدو» یکی از مسئولان شرکت هواپیمایی اجنحة الشام در این خصوص گفت که شرکت همچنین تلاش می‌کند که 2 پرواز از شهر «قامشلی» به «لاذقیه» (شهر ساحلی در غرب سوریه) و دمشق و بالعکس دایر کند.

سهدو گفت: هواپیما(ی این دو پرواز) 165 نفر ظرفیت دارد و علاوه بر این، پروازهای داخلی و خارجی به فرودگاه‌های قاهره (مصر)، بغداد (عراق)، کویت، عمان و عربستان و لبنان نیز انجام خواهد شد.

همچنین «فراس دُهنی» مدیر تجاری شرکت هواپیمایی اجنحة الشام با اعلام خبر از سرگیری پروازهای این شرکت پس از ایجاد ثبات و آرامش در فرودگاه بین‌المللی دمشق و دیگر فرودگاه‌های این کشور گفت، هدف از این کار کاستن از رنج شهروندان سوری و فشاری است که بر هواپیمایی سوریه وارد می‌شود.

شرکت هواپیمایی «اجنحة الشام» (بالهای شام) کار خود را سال 2008 در سوریه آغاز کرد اما به دلیل ناامنی که گروهکهای مسلح در سوریه ایجاد کردند، کار این شرکت در سال 2012 متوقف شد.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها