امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11200
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۱۱
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "سرگئی لاوروف" وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که این کشور شرکت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "سرگئی لاوروف" وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که این کشور شرکت ایران در کنفرانس بین المللی در مورد سوریه را مسئله بسیار مهمی دانسته و بر آن اصرار دارد.

لاوروف شب گذشته در جمع خبرنگاران با اعلام این مسئله افزود: طرفهای مذاکره من در پاریس (جان کری، وزیر خارجه آمریکا و لورن فابیوس، وزیر خارجه فرانسه) در این خصوص بحثی نداشته و موافق هستند که ترکیب شرکت کنندگان در کنفرانس باید کاملا واضح باشد. ضمن آنکه این وضوح نه تنها شامل طرف‌های شرکت کننده از طرف سوریه می‌شود، بلکه نقش آفرینان خارجی را هم شامل می‌گردد. در این رابطه مسئله ایران برای ما اهمیت اساسی دارد.

وزیر امور خارجه روسیه یادآور شد: ما بر شرکت ایران در کنفرانس سوریه اصرار داریم ، بخصوص به این دلیل که در این نشست باید نمایندگان همه طرف‌هایی که به نوعی بر هر یک از طرفین مناقشه در سوریه تاثیرگذار هستند، حضور داشته باشند و ایران در زمره کشورهایی است که بیشترین تاثیر را در این رابطه دارد.
انتهای پیام/آ.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها