امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۰:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 112011
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۷
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، کشاورزان ایالت اوهایو (ایالتی واقع در غرب میانه ایالات متحده آمریکا) خواهان پایان دادن به ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، کشاورزان ایالت اوهایو (ایالتی واقع در غرب میانه ایالات متحده آمریکا) خواهان پایان دادن به محاصره اقتصادی کوبا و گشایش تجارت آزاد و سرمایه گذاری با این کشور می‌باشند.

خبرگزاری «پرنسا لاتینا» در این خصوص نوشت: این ائتلاف اتحاد ملی توسط جامعه تجار و بازرگانان آمریکا، اعمال نفوذ، استراتژی‌های ارتباطی و سایر تلاش‌هایی که می‌تواند منجر به پایان دادن به محدودیت‌ها و انحصارطلبی‌های ایالات متحده آمریکا شود را برنامه‌ریزی و طراحی می‌کند.

انجمن آمریکایی سویا (ASA)، یکی از اعضای این جامعه، بر این باور است که این سیاست خصمانه واشنگتن، توانایی آمریکا برای رقابت در بازار کوبا را محدود ساخته است.

این جامعه بازرگانان آمریکایی موفقیت رقبای آرژانتین و برزیلی خود را به دلیل آن که آن‌ها با اینگونه محدودیت‌های تامین مالی مواجه نیستند، ارزیابی کرده‌اند.

به گزارش فارس، دولت کوبا از جمله کشورهایی است که تنها به خاطر حفظ استقلال و آزادی و مبارزه با امپریالیسم با قدرت‌های بزرگ دنیا همچون آمریکا مبارزه می‌کند؛ سیاست خصمانه دولت آمریکا در قبال مردم کوبا، و تحریم نزدیک به 60 ساله این کشور، به اتهام واهی حمایت هاوانا از تروریسم بین‌المللی تنها گوشه‌ای از اقدامات بزرگترین اقتصاد جهان علیه کشوری کوچک است که حاضر به معامله کردن استقلال خود و دست کشیدن از پایداری در مقابل آمریکا نشده است.

واقعیت آن است که اقدامات صورت گرفته علیه ملت کوبا که با همدستی قوای سه‌گانه حاکمیتی آمریکا انجام گرفته، نه مسدود کردن دارایی‌ها، بلکه سرقت ثروت‌های مردم کوبا بوده و نقض گسترده آشکار و نظام‌مند حقوق بشر و فشار ناعادلانه را بر مردم عادی به همراه داشته است.
انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها