امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 112017
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۵۵
تعداد بازدید: 102
محمدعلی طالبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یزد با اشاره به اینکه برخی رسانه‌ها از عدم برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در حوزه انتخابیه تفت ...

محمدعلی طالبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یزد با اشاره به اینکه برخی رسانه‌ها از عدم برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در حوزه انتخابیه تفت و میبد خبر داده بودند، اظهار داشت: این خبر به طور رسمی اعلام نشده بود.

وی عنوان کرد: صحبت‌هایی بین شورای نگهبان و وزارت کشور برای عدم برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تفت و میبد و چند حوزه انتخابیه  دیگر مطرح شد اما به توافق نهایی نرسید.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار یزد عنوان کرد: در استان یزد کار برگزاری انتخابات میان دوره‌ای مجلس بر اساس برنامه‌ زمان‌بندی شده انجام خواهد شد و برنامه‌ها از روز شنبه آغاز می‌شود.

طالبی خاطرنشان کرد: از روز شنبه‌، نشست‌های اجرایی انتخابات در شهرستان‌های تفت و میبد برگزار می‌شود ضمن اینکه ثبت‌نام داوطلبان نیز از روز شنبه در این حوزه‌ها انجام خواهد شد.

وی، زمان برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس را 30 آبان‌ماه اعلام و اظهار امیدواری کرد: مردم حوزه انتخابیه تفت و میبد حضوری پرشور در این انتخابات داشته باشند.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام سیدجلال یحیی‌زاده، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در روز 20 فروردین ماه سال 92 پس از چند روز بستری در بیمارستان فیروزگر تهران درگذشت.

حوزه انتخابیه تفت و میبد از آن پس توسط محمدصالح جوکار، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی اداره می‌شود.
انتهای پیام/2464/ج40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها