امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۴:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11204
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۱۲
تعداد بازدید: 147
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس غلامعلی حدادعادل نامزد ریاست‌جمهوری یازدهم در گفت‌وگو با رادیو جوان در پاسخ ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس غلامعلی حدادعادل نامزد ریاست‌جمهوری یازدهم در گفت‌وگو با رادیو جوان در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه موفق‌ترین برنامه‌ شما چیست، اظهارداشت: تأسیس المپیادهای علمی کشور از سال ۶۵ و تأسیس بنیاد نخبگان را از موفق‌ترین برنامه‌های خود می‌دانم.
این نامزد ریاست‌جمهوری یازدهم تصریح‌کرد: هر سال میلیون‌ها نفر برای رسیدن به المپیاد تلاش می کردند که در واقع یکی دلایل جهش علم کشور به شمار می‌رفت.
وی در ادامه ورزش را یک موضوع امیدآفرین دانست و یادآورشد: توجه به هنر از اولویت‌های اصلی است، اخلاق، حقیقت‌طلبی و کمالات انسانی باید به وسیله هنر به جوانان القا شود؛ همچنین توجه به کتاب، کتاب‌خوانی و کتاب‌خانه‌ها باید از اولویت‌ها باشد.
حدادعادل افزود: هنر انسان‌ها را متعادل می‌کند و آرامش اجتماعی و فردی به همراه می‌آورد.
این نامزد ریاست‌جمهوری یازدهم در عین حال ازدواج‌ آسان را یکی از اولویت‌های خود عنوان کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: بنده معتقدم آموزش و پرورش روستا و شهر باید فرق کند چراکه ممکن است اشتراکات ۲۰ درصدی باشد اما در بقیه موارد تفاوت وجود دارد.
حداد عادل با بیان اینکه باید با نظارت دقیق بازار ارز تثبیت شود، خاطرنشان کرد: باید تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها