امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 112074
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۲
تعداد بازدید: 36
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کارلوس کی‌روش که برای انجام هماهنگی‌های لازم در مورد اردوی پرتغال امروز در فدراسیون فوتبال حاضر شده ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کارلوس کی‌روش که برای انجام هماهنگی‌های لازم در مورد اردوی پرتغال امروز در فدراسیون فوتبال حاضر شده بود، در این مورد گفت: ما کارهای معمول و برنامه‌ریزی‌های لازم را برای اردوها انجام می‌دهیم و در حال حاضر نیز به دنبال راهکارهایی برای تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی برای اردوی تیم ملی هستیم. در واقع 15 روز وقت داریم تا در مورد برپایی اردوی مهر ماه تیم ملی کار انجام دهیم.

وی در خصوص اینکه قبل از جام جهانی اعلام کرده بود مهدی رحمتی به تیم ملی دعوت خواهد شد، آیا این اتفاق در زمان جدید مربیگری وی در ایران محقق می شود یا خیر، گفت:‌ راجع به جزئیات، اطلاعات خاص و تصمیم‌گیری‌های خاص خواهیم داشت. مطلبی را که در گذشته گفتم را باز هم تکرار می‌کنم در تیم ملی به روی همه افرادی که فعل خواستن را برای حضور در تیم ملی دارند باز است. در درجه دوم مباحث فنی و تکنیکی را مد نظر قرار داده و این موضوع مطمئنا جزء تصمیماتم خواهد بود. البته مطلع هستید که محدودیت‌هایی برای دعوت از بازیکنان به تیم ملی وجود دارد بنابراین نمی‌توان همه بازیکنان را به تیم ملی دعوت کرد.

کی‌روش گفت:‌ باز هم می‌گویم مهمترین مطلب این است که اینجا آمده‌ام تا با اتحاد در کنار هم باشیم و علاقه دارم این متحد بودن را ایجاد کنم و به هیچ عنوان علاقه‌ای به تفرقه و دو دستگی در تیم ملی و فوتبال ایران ندارم. چون باید بتوانیم قو‌یتر از گذشته باشیم به این دلیل که رقبای ما همه بیرون از خانه هستند.

سرمربی تیم ملی در مورد دستیاران ایرانی‌اش گفت: در زمان لازم در مورد دستیار ایرانی صحبت‌هایم را خواهم گفت. در حال حاضر مارکار آقاجانیان فعالیت خود را ادامه می‌دهد و در زمان لازم در مورد دستیار ایرانی‌ام صحبت خواهم کرد. در حال حاضر نام مربی ایرانی فقط در ذهن دو نفر است یعنی من و آقای کفاشیان. بنابراین در موعد مقرر نام دستیار ایرانی‌ام را اعلام می کنم.

وی در مورد شایعه حضور محمد خاکپور در تیم ملی گفت: هر صحبتی که در مورد دستیارانم می‌شود جزو شایعات هستند.

کی‌روش در مورد اردوی پرتغال و اینکه آیا بازی دوستانه با ونزوئلا توسط وی برای تیم ملی هماهنگ شده است، گفت: در مورد این مطلب اطلاعی ندارم و باز هم اعلام می‌کنم این موضوع شایعه‌ای بیش نیست.
انتهای پیام/د
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها