امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۳:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 112112
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۸:۳۶
تعداد بازدید: 49
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیت‌الله محمدعلی موحدی‌کرمانی پنجشنبه شب در مراسم دعای کمیل که در شبستان امام خمینی حرم حضرت ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیت‌الله محمدعلی موحدی‌کرمانی پنجشنبه شب در مراسم دعای کمیل که در شبستان امام خمینی حرم حضرت معصومه (س) قم برگزار شد با اشاره به اینکه عامل همه ظلم‌ها و خونریزی‌ها، دور شدن از ولایت اولیای الهی بوده است تصریح کرد: پذیرش ولایت معصومین (ع) که همان ولایت الهی است موجب کنترل انسان می‌شود.

وی با اشاره به اینکه دوری از ولایت و معارف ناب اهل بیت (ع)، انسان‌ها را گرفتار خلأهای تربیتی کرده است، تصریح کرد: شیطان برای فریب انسان‌‌ها، زشتی‌ها را در دید انسان زینت می‌بخشد و به همین دلیل امروز شاهد هستیم که کشتن انسان‌های بی‌گناه برای برخی افراد، دیگر زشتی خود را از دست داده است.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه ملت ایران در برابر همه دنیا با تکیه بر مکتب اهل بیت (ع) ایستادگی کرده است، یادآور شد: ملت ایران در مسیر استقرار نظام اسلامی سختی‌های فراوانی را به جان خرید و در این راه، جوانان بسیاری به شهادت رسیدند.

وی با اشاره به اینکه سرنگونی نظام طاغوت و تشکیل نظام اسلامی موجب عزت و افتخار در تمام عرصه‌ها برای ایران اسلامی شده است، گفت: انقلاب ثمره خون شهیدانی است که توفیق دستیابی به درجات والا نصیب ایشان شد.
انتهای پیام/2258/گ20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها