امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11212
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۱۲
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حاشیه دیدار سعید جلیلی با آیت‌الله مصباح یزدی، آیت‌الله رجبی قائم مقام موسسه ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حاشیه دیدار سعید جلیلی با آیت‌الله مصباح یزدی، آیت‌الله رجبی قائم مقام موسسه علمی آموزشی و پژوهشی امام خمینی در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره نظر آیت‌الله مصباح درباره جلیلی گفت: آیت‌الله مصباح در طول عمر خود همواره تکلیف مدار بوده است لذا بعد از انصراف آقای لنکرانی به نفع آقای جلیلی، آقای دکتر جلیلی را به عنوان گزینه اصلح معرفی کردند.

وی در پاسخ به سوالی درباره علت عدم دیدار جلیلی با آیت‌الله مصباح در هفته پیش، خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی‌ها در این زمینه شیطنت کردند، بنده کاملاً در جریان این ماجرا هستم؛ آقای جلیلی هفته پیش که به قم آمده بودند درخواست دیدار با آیت‌الله مصباح را ارائه کردند اما متاسفانه تمام برنامه‌های آیت‌الله مصباح از پیش تعیین شده بود و دفتر آیت‌الله مصباح نمی‌توانست وقت مناسبی برای این دیدار تعیین کند.

آیت‌الله رجبی تصریح کرد: آیت‌الله مصباح خودشان فرمودند که دیدار با آقای جلیلی را زمانی بگذارید که تشریفاتی نباشد و زمان دیدار به لحاظ زمانی مناسب باشد.

عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه آیت‌الله مصباح حمایت سعید جلیلی را بر خود وظیفه می‌داند، گفت که: آیت‌الله مصباح آقای جلیلی را در بین گزینه‌های فعلی اصلح می‌داند.

خبرنگاری از آیت‌الله رجبی درباره اختلاف در جامعه مدرسین برای حمایت مصداقی از نامزد انتخابات، خاطرنشان کرد: اینکه تمام علما روی یک گزینه اجماع نداشته باشند طبیعی است و نمی‌تواند اینطور انتظار داشت که با توجه به حضور چند نامزد اصولگرا همه علما و آقایان روی یک گزینه اجماع کنند.

عضو جامعه مدرسین گفت: طبق مصوبه‌ای که در جامعه مدرسین داشته‌ایم، جامعه  مدرسین در انتخابات آتی ریاست جمهوری ورود مصداقی نخواهد مگر اینکه عدم ورود مصداقی موجب روی کار آمدن گزینه غیراصولگرا باشد.

خبرنگاری از آیت‌الله رجبی درباره جزئیات دیدار آیت‌الله مصباح با سعید جلیلی پرسید که وی در پاسخ گفت: بنده تنها برای خیرمقدم در ابتدای این دیدار حضور داشتم و سپس به دلیل اینکه جلسه خصوصی بود جلسه را ترک کردم و هیچ جزئیاتی درباره جزئیات این دیدار نمی‌دانم
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها