امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11218
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۱۲
تعداد بازدید: 147
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله مصباح یزدی بعد از دیدار با سعید جلیلی در نشستی مشترک با وی در ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله مصباح یزدی بعد از دیدار با سعید جلیلی در نشستی مشترک با وی در جمع خبرنگاران گفت: خدای متعال را شکر می‌کنیم که عنایت فرمود با عنایت امام راحل و جانشین شایسته ایشان، مقام معظم رهبری جامعه ما به سویی برود که گفتمان عمومی آن به سمت گفتمان انقلاب اسلامی و ارزش‌های دینی سوق داده شود.

وی با بیان اینکه در نظام اسلامی باید افرادی که شایسته پست‌های مهم هستند، انتخاب شوند و این افراد باید به ارزش‌های دینی توجه داشته باشند، افزود: دوستان بنا به وظیفه‌شان گزینه اصلح را با معیارهای ارزشی انتخاب کردند اما بعد از انصراف آقای لنکرانی به نفع آقای جلیلی، آقای جلیلی را به عنوان گزینه اصلح معرفی کردند.

آیت‌الله مصباح یزدی با بیان اینکه ممکن است افراد برای انتخاب گزینه اصلح ملاک‌های متفاوتی داشته باشند، خاطرنشان کرد: آنچه موجب شد آقای جلیلی به عنوان گزینه اصلح انتخاب شود توجه ایشان به ارزش‌های دینی بود؛ عنصر ارزش‌های دینی برای انتخاب اصلح مهم است و لذا ممکن است برخی‌ها عنصر دیگری را مد نظر داشته باشند.

وی در ادامه با بیان اینکه همه باید به نظام اسلامی که در رأس آن ولی فقیه حضور دارد، کمک کنند تصریح کرد: ما تلاش کردیم به اندازه شعار وجودی خودمان با انتخاب گزینه اصلح به نظام اسلامی کمک کنیم تا انشالله دولتی سر کار باشد که به ارزش‌های دینی با تمام وجود عشق بورزد.

آیت‌الله مصباح یزدی گفت: امیدواریم خداوند آقای جلیلی را برای قرار گرفتن در رأس دولت کمک کند تا انشالله و به عنایت مولایمان حضرت ولی‌عصر ایشان بتوانند با حراست از ارزش‌های اسلامی از نظام اسلامی حراست کنند.

آیت‌الله مصباح یزدی در پایان ضمن دعا برای سلامتی مقام معظم رهبری، حضور ولی فقیه در رأس نظام اسلامی را یک نعمت بزرگ توصیف و گفت: امیدواریم آقای جلیلی بتواند بهترین یار برای رهبری باشد.  

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها