امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11223
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۱۲
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی نژاد در جلسه کارگروه کشاورزی که عصر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی نژاد در جلسه کارگروه کشاورزی که عصر امروز (سه شنبه) با هدف بررسی روند اجرای طرح توسعه کشاورزی در کشور، برگزار شد، از روند پیشرفت طرح توسعه کشاورزی در سطح کشور اظهار رضایت و آثار اجرای این طرح را در افزایش تولیدات کشاورزی و نیز تامین هر چه بیشتر نیازهای داخلی مثبت ارزیابی کرد.

احمدی نژاد گفت: بخش کشاورزی از پتانسیل بالایی در اشتغالزایی و تامین نیازهای داخلی برخوردار است و بهره گیری از ظرفیت های آن آثار و برکات فراوانی دارد.

در این جلسه وزیر جهاد کشاورزی گزارشی از روند اجرای طرح توسعه کشاورزی در کشور، میزان سهم و تسهیلات تخصیص داده شده به استان ها، میزان منابع جذب شده از سوی استان ها و نیازهای پیش روی اجرای این طرح ارائه کرد.

بر اساس این گزارش تاکنون 6 هزار و 100 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت از محل منابع صندوق توسعه ملی برای توسعه بخش کشاورزی پرداخت شده است که از محل این منابع 32 هزار و 500 طرح از مجموع 90 هزار پروژه ثبت شده و در دست اجرای طرح توسعه کشاورزی در کشور به بهره برداری رسیده و در نتیجه آن برای بیش از 56 هزار نفر اشتغال مستقیم ایجاد شده است. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها