امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۵:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 112374
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۸:۴۸
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، عظیم بابایی پس از بازدید از تحریریه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به پرسشی مبنی بر ساماندهی میدان هفت ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، عظیم بابایی پس از بازدید از تحریریه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به پرسشی مبنی بر ساماندهی میدان هفت تیر اظهار داشت: فاز نخست اصلاح میدان هفت تیر در حال انجام است و پس از نصب پله‌های برقی این فاز افتتاح می‌شود.

وی ادامه داد: در محدوده منطقه 6 تهران و در چهارراه ولیعصر اولین زیرگذر در ایران راه‌اندازی شد و تاکنون کمترین مشکل را از لحاظ فنی و اخلاقی در این زیرگذر داشته‌ایم.

شهردار منطقه 6 بیان داشت: تا آخر امسال سرانه‌های فرهنگی و ورزشی منطقه 6 به دو برابر افزایش خواهد یافت.

بابایی درباره بافت فرسوده این منطقه نیز بیان داشت: خوشبختانه در منطقه 6 وسعت بافتهای فرسوده کم است و در خیابان جمالزاده و نصرت بیشترین مشکل بافت‌های فرسوده را داریم.

شهردار منطقه 6 یادآور شد: در این منطقه، 6 ناحیه و 18 محله فعالیت می‌کند که در هر کدام از محلات نیز شورای محله تشکیل شده است.

وی یادآور شد: 2500 نفر در این منطقه هستند که به آنها خدمات مختلفی ارائه می‌دهد. بخش عظیمی از هنرمندان در این منطقه زندگی می‌کنند که با توجه به کهولت سن نیاز به مساعدت دارند.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها