امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۰:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11239
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۱۲
تعداد بازدید: 117
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، محسن رضایی سه‌شنبه شب در جمع مردم شهرستان قرچک در مصلی بزرگ این شهرستان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، محسن رضایی سه‌شنبه شب در جمع مردم شهرستان قرچک در مصلی بزرگ این شهرستان با تاکید بر تاریخ با سابقه قرچک گفت: اگر چه شهرستان قرچک به تازگی شکل گرفته است اما این خطه تاریخ با‌سابقه‌ای را در کارنامه خود به همراه دارد.

این کاندیدای انتخابات یازدهم ریاست جمهوری ایستادگی مردم غیور قرچک را مورد اشاره قرار داد و تاکید کرد: جوانان غیور این خطه در سال 42 و دوران رژیم پهلوی با اقتدار ایستادگی کردند و نشان دادند که افرادی معتقد به اسلام و قرآن هستند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه مردم قرچک برای دفاع از مرجعیت تا پای جان ایستاده‌اند، عنوان کرد: ایستادگی، شجاعت و جانفشانی مردم غیور قرچک نشان از شور سیاسی مردم این منطقه است.

رضایی اظهار داشت: مردم شهرستان قرچک در عرصه‌های مختلف نظام به‌ویژه دفاع مقدس حضور فعال داشتند و شهرستان‌های قرچک و ورامین نیز دوشادوش مردم شهید پرور ایران اسلامی در دوران غرور آفرین دفاع مقدس صدها جوان خود را در راه اسلام فدا و از نظام دفاع کردند و جوانان این خطه نشان دادند جوانانی بصیر و آگاه به سرنوشت کشورشان بوده و هستند.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دوران دفاع مقدس را مورد اشاره قرار داد و تاکید کرد: در دوران جنگ تحمیلی پنج استان کشور ما را اشغال کرده‌ بودند اما جوانان غیور ایران اسلامی با فدا کردن جان خود از کیان کشور دفاع کردند.

رضایی در ارتباط با شکل‌گیری شهرستان قرچک گفت: بالاخره شهرستان قرچک شکل گرفت و حتماً این شهرستان باید در حد یک شهرستان‌ بزرگ امکانات داشته باشد.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه شهرستان قرچک شروع خوبی داشته است امید است امکانات خوبی به این شهرستان اختصاص یابد.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه امروز عنوان شهرستان بر روی قرچک است اما از امکانات پایینی برخوردار است، تصریح کرد: به فضل خدا در آینده نزدیک امکانات شایسته‌ای به این شهرستان اختصاص می‌یابد.
انتهای پیام/2462/ط20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها