امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11242
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۱۲
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در افتتاح سالن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در افتتاح سالن های ورزشی بسیج استان سمنان که با حضور مسئولان این استان افتتاح شد، گفت: مجموعه های ورزشی بسیج محل تقویت و تربیت بنیه جسمانی و روحانی سربازان امام زمان (عج) است.

نقدی با اشاره به جمله امام راحل (ره)، ملت ما را شایسته ترین جامعه در تاریخ بشریت دانسته و بیان کرد: این ملت شایسته هرگونه خدمتگذاری است و افتخار بسیج آن است که خدمتگذار ملت است.

وی توجه به جوانان و نسل های آینده را مهم برشمرده و عنوان کرد: اهمیت کار بسیج آن موقع مضاعف است که در حالی که با شدیدترین تهاجم دشمن مواجه هستیم، بسیجیان برنامه های تربیتی و فرهنگی خود را در جامعه اجرا می کنند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در همین خصوص افزود: نظام سلطه با تمام قوا به سبک زندگی اسلامی، باورها، بینش ها و عقاید ملت ما، نشانه رفته و 80 شبکه رادیویی، 120 شبکه ماهواره ای تلویزیونی، هزاران شبکه اینترنتی و میلیون ها لوح فشرده مبتذل تنها گوشه ای از توطئه های فرهنگی استکبار است.

وی همچینین کشف 700 تن مواد مخدر را در سال گذشته یادآور شده و ادامه داد: به منظور مقابله با دشمن باید فرصت های فراغت جوانان را با جلب آنان به بسیج صرف ارتقاء شخصیت و منزلت آنان کنیم.

نقدی برنامه های ورزشی را از جمله اصلی‌ترین فعالیت های این نهاد مردمی دانست و اظهار داشت: نزدیک به 4 هزار سالن ورزشی در طول 5 سال در بسیج ساخته می شود که بر خلاف پروژه های اداری، بسیاری از این سالن های ورزشی زودتر از موعد افتتاح می شوند و علت این امر نیز آنست که وقتی کسی از بسیج می آید همه مردم به صحنه آمده و تمام دستگاه ها نیز خود را از بسیج و بسیج را نیز از خود می دانند. لذا همه به صحنه مشارکت می آیند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها