امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۵:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 112425
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۸:۴۸
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، به نقل از پایگاه خبری پلیس، پرویز عرب‌زاده اظهار داشت: فردی به پلیس آگاهی مراجعه و اعلام کرد ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، به نقل از پایگاه خبری پلیس، پرویز عرب‌زاده اظهار داشت: فردی به پلیس آگاهی مراجعه و اعلام کرد که فردی ناشناس برای تعمیر خودرو به تعمیرگاه من مراجعه کرد و خودرو وی را تعمیر کردم اما هنگام پرداخت دستمزد، خود را مامور پلیس آگاهی معرفی کرد.

وی ادامه داد: فرد شاکی اظهار داشت وقتی او خود را مامور معرفی کرد و قصد تست کردن خودرو را داشت من هم اطمینان کردم و خودرو را در اختیار او قرار دادم اما از او خبری نشد.

رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع، شاکی به اداره تشخیص هویت و چهره‌نگاری پلیس آگاهی هدایت و با چهره‌نگاری فرد فراری، عکس وی به تمامی یگان‌های تابعه ارسال شد.

عرب‌زاده خاطرنشان کرد: کارآگاهان با به دست آوردن نشانی مخفی‌گاه فرد کلاهبردار در یک عملیات اطلاعاتی پلیسی و با هماهنگی قضایی، محل اختفای فرد کلاهبردار را محاصره و او را دستگیر کردند.

وی افزود: طی بازجویی، متهم به جرم خود اعتراف و از اینکه خود را به عنوان مامور پلیس آگاهی معرفی کرده بود، اظهار پشیمانی کرد.

رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی با بیان اینکه متهم 38 سال دارد و از افراد سابقه‌دار است، اضافه کرد: اگر فرد یا افرادی به این شیوه مورد کلاهبرداری قرار گرفته‌‌اند، می‌توانند شکایت خود را به این پلیس تسلیم کنند.

عرب‌زاده به هم استانی‌ها توصیه کرد: هر کس خود را مامور یا پلیس تخصصی ناجا معرفی کرد حتما از او کارت معتبر عکس‌دار یا برگه ماموریت تقاضا کنند و صرفاً به معرفی زبانی اطمینان نکنند.

انتهای پیام/22482/الف/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها