امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۶:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11246
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۱۲
تعداد بازدید: 164
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، سید موسی پور موسوی در سومین جلسه نقد و نظر پیرامون محمدباقر قالیباف در ستاد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، سید موسی پور موسوی در سومین جلسه نقد و نظر پیرامون محمدباقر قالیباف در ستاد انتخاباتی وی در اصفهان با اشاره به اینکه در زمان انتخابات باید در مورد تمامی مسائل اثرگذار در این موضوع مورد واکاوی قرار گیرد، اظهار کرد: در این هنگام حتی باید عملکرد نظام در طول عمر خود را مورد بررسی قرار داد.

وی در مورد محمدباقر قالیباف با بیان اینکه عملکرد و دیدگاه‌های وی به حزب و جریان خاصی محدود نمی‌شود، افزود: قالیباف در گرایش‌های کلی نظام در میان اصولگرایان به معنای پایبندی به اصول اسلام، نظام و قانون اساسی و ولایت فقیه قرار دارد.

مشاور شهردار تهران با اشاره به اینکه قالیباف تفکر اصلاح‌طلبی نیز دارد، تصریح کرد: دیدگاه اصلاح‌طلبی وی معطوف به اعمال اصلاحات در مورد راهکارهای اجرایی کشور است.

وی ادامه داد: شهردار تهران به دلیل همسان نبودن تراز کنونی نظام با انقلاب وارد این عرصه شده است.

پورموسوی با بیان اینکه کاندیداها قادر به تولید گفتمان نیستند، تأکید کرد: تولید گفتمان در راستای توانایی‌ها و وظایف جایگاه ولایت فقیه، یعنی امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب است.

وی با تأکید بر اینکه کاندیداها تنها توانایی تبیین گفتمان دارند، اضافه کرد: امیدوارم شاهد حضور پرشور تمامی سلایق در پای صندوق‌های رأی در انتخابات 24 خرداد باشیم.
انتهای پیام/2301/ع20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها