امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11253
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۱۴
تعداد بازدید: 140
شهریار افندی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص حمایت دولت از رانندگان حمل و نقل عمومی برون‌شهری، تصریح کرد: به ...

شهریار افندی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص حمایت دولت از رانندگان حمل و نقل عمومی برون‌شهری، تصریح کرد: به دنبال فراهم کردن آسایش بیشتر برای رانندگان و رفاه خانواده‌های آنها هستیم.

* پرداخت 50 درصد حق بیمه رانندگان توسط دولت حتماً ادامه دارد

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: در سال 1389 به صورت پایلوت موضوع بیمه تکمیلی رانندگان اجرا شد و پس از رفع نواقص از ابتدای مهر 2 سال پیش تمام رانندگان بخش کالای برون شهری و خانواده آنها تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گرفتند.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اظهار داشت: در این بیمه امتیازات بسیار خوبی برای رانندگان پیش بینی شده است، اظهار داشت:

وی با بیان اینکه دولت طی چند سال اخیر موضوع بیمه تکمیلی رانندگان را دنبال و آن را عملیاتی کرده است، اضافه کرد: بیمه تکمیلی رانندگان از 2 سال پیش توسط شرکت‌های حمل و نقل کالا انجام می‌شد اما در سال گذشته بنا به درخواست کانون رانندگان، این امر برعهده کانون مذکور نهاده شد تا موضوع بیمه‌های تکمیلی را پیگیری کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر اینکه مشکلات بیمه تکمیلی رانندگان از طریق کانون رانندگان در حال برطرف شدن است، اظهار داشت: تلاش می‌کنیم از طریق کانون‌ها و انجمن‌های حمل و نقلی بار و مسافر تمام رانندگان کشور به بیمه تکمیلی، بیمه حوادث و بیمه عمر مجهز شوند.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با تأکید بر اینکه تلاش می‌کنیم امکانات مناسبی در اختیار رانندگان و خانواده‌های آنها قرار گیرد، تصریح کرد: همچنین پرداخت 50 درصد حق بیمه رانندگان توسط دولت، حتماً دنبال می‌شود و ادامه دارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: تمام رانندگان فعال در بخش حمل و نقل کالای برون شهری که دارای کارت هوشمند باشند، تحت پوشش بیمه تکمیلی هستند.‌

* اولویت ویژه برای رانندگان برون شهری در دریافت مسکن مهر

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تصریح کرد: در قالب طرحی حمایتی دیگر از رانندگان حمل و نقل عمومی بین‌شهری، طی هماهنگی با وزیر راه و شهرسازی تمامی رانندگانی که علاقمند هستند از مسکن مهر استفاده کنند، در اولویت ویژه قرار دارند.

معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: این رانندگان می‌توانند به انجمن‌های صنفی خود مراجعه کنند و سپس از طریق ادارات کل راه و شهرسازی اسامی‌شان درج شده و متناسب با اولویت از آنها ثبت‌نام می‌شوند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها