امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۳:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 112532
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۸:۴۸
تعداد بازدید: 64
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، صفحه اول بسیاری از روزنامه‌های چاپ انگلستان، امروز پنجشنبه 18 سپتامبر، در روز همه‌پرسی

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، صفحه اول بسیاری از روزنامه‌های چاپ انگلستان، امروز پنجشنبه 18 سپتامبر، در روز همه‌پرسی استقلال اسکاتلند، دیدنی و جالب توجه بود. برخی از بهترین‌ها را با هم مرور می‌کنیم.

روزنامه «اسکاتیش سان» طرحی انتزاعی برای صفحه اول امروز خود برگزیده و با انتخاب صفحه سفید و نسبتا خالی انتخاب اسکاتلند را که «چه خواهند نوشت» یادآوری کرده است.

 

روزنامه «گاردین» در صفحه اول خود روی طرح نقشه اسکاتلند نوشته «روز سرنوشت» و سپس اطلاعاتی درباره تعداد رای‌دهندگان و جمعیت اسکاتلند را آوره است.

 

 

روزنامه «دیلی اکسپرس» در صفحه اول خود با نوشتن «نگذارید خورشید در اتحاد ما غروب کند» به نوعی خوانندگان را به مخالفت با استقلال اسکاتلند تشویق کرده است.
 

 

روزنامه «ایندیپندنت» در صفحه اول خود با اشاره به همه‌پرسی اسکاتلند نوشته ممکن است اتحاد سال 1707 به ساعات پایانی خود نزدیک باشد.
 

 

روزنامه «اسکاتیش دیلی میل» در صفحه اول خود دو پرچم گره خورده اسکاتلند و انگلستان را آورده و رای دهندگان را به حفظ اتحاد ترغیب کرده.
 

روزنامه «مترو» در صفحه اول خود با اشاره به پیشینه انتشار 15 ساله‌اش با تاکید بر حفظ بی‌طرفی شهروندان را به شرکت در همه‌پرسی تشویق کرده است.
 

روزنامه «دیلی استار» در صفحه اول خود به مسایلی مهم‌تر از همه‌پرسی اسکاتلند (از دید خود) اشاره کرده است.ساکنان اسکاتلند امروز برای تصمیم‌گیری در مورد آینده اتحاد با لندن پای صندوق‌های رأی رفته‌اند. بسیاری از رهبران اتحادیه اروپا نتیجه امروز همه‌پرسی را نه فقط برای اسکاتلند که برای اروپا بسیار پراهمیت ارزیابی کرده‌اند.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها