امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 112534
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۸:۴۸
تعداد بازدید: 30
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زنجان، مختار شیرمحمدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ماموران مواد مخدر پس از آگاهی از فعالیت ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زنجان، مختار شیرمحمدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ماموران مواد مخدر پس از آگاهی از فعالیت یک باند مواد مخدر در استان موضوع را مورد بررسی قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات مشخص شد که متهمان قصد دارند، مقادیر قابل توجهی محموله مواد مخدر را از یکی از استان‌های همجوار به شمال غرب کشور منتقل و توزیع کند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان ادامه داد: به دنبال این اطلاع پلیس مبارزه با مواد مخدر پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دهند.

این مسئول تصریح کرد: بلافاصله پس از اطلاع از خبر ماموران با انجام کار اطلاعاتی موفق شدند، خودروی متهم را شناسایی و تحت نظر قرار داده و وی را در محور زنجان- قزوین دستگیر کنند.

وی با اشاره به اینکه پس از دستگیری متهم، یک کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف کنند، افزود: همچنین در این عملیات سه نفر از همدستان متهم دستگیر و به منظور سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.
انتهای پیام/73005/الف10

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها