امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۷:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 112548
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۸:۴۸
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، به نقل از پایگاه خبری پلیس، علیرضا امینی اظهار داشت: ماموران پاسگاه شهید زارع شهرستان فردوس ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، به نقل از پایگاه خبری پلیس، علیرضا امینی اظهار داشت: ماموران پاسگاه شهید زارع شهرستان فردوس شب گذشته موفق به کشف 132 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک شدند.

وی افزود: ماموران پاسگاه شهید زارع فردوس هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیونت ایسوزو به رانندگی فردی به هویت (ح.ح ) که از جیرفت عازم کاشمر بود، مشکوک و آن را متوقف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی ادامه داد: این خودرو که حامل بار خرما بود با اقدامات فنی پلیس مورد بازرسی قرار گرفت که در نهایت 132 کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در 26 بسته خرما جاسازی شده بود، کشف شد.

امینی تصریح کرد: طی عملیاتی مشابه ماموران ایستگاه بازرسی گلشن فردوس موفق به کشف 22 کیلوگرم تریاک از یک دستگاه خودرو 405 که از کرمان عازم مشهد بود، شدند.

وی با اشاره به اینکه سه نفر در این زمینه دستگیر شده‌اند‌، افزود: دو دستگاه خودرو نیز از قاچاقچیان مواد مخدر توقیف شد.

جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مواد مخدر یک معضل تهدید کننده اجتماعی است بر پیشگیری اجتماعی توسط متولیان امر تاکید کرد تا جوانان به دام افراد ناباب گرفتار نشوند.
انتهای پیام/22482/ش/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها