امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۱۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11258
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۱۴
تعداد بازدید: 161
به گزارش فارس به نقل از پی سی ورلد، این دانش آموز می گوید سایت پرداخت الکترونیک پی پال وعده داده بود که در صورت شناسایی آسیب های امنیتی خطرناک در این ...

به گزارش فارس به نقل از پی سی ورلد، این دانش آموز می گوید سایت پرداخت الکترونیک پی پال وعده داده بود که در صورت شناسایی آسیب های امنیتی خطرناک در این سایت جایزه های نقدی پرداخت کند، ولی حالا که او چنین کاری کرده با خلف وعده آنان مواجه شده است.

رابرت کاگلر 17 ساله یک هفته پیش از طریق ایمیل جزییات یک حفره امنیتی مهم را به مدیران پی پال اطلاع داد. اگر چه ادعاهای وی درست بوده، اما گردانندگان این سایت به بهانه اینکه سن وی زیر 18 سال است از پرداخت جایزه نقدی طفره رفته اند. این در حالی است که قبلا هیچ محدودیت سنی برای دریافت جایزه یاد شده در نظر گرفته نشده بود.

با توجه به افزایش سوءاستفاده هکرها از مشکلات امنیتی سایت های مختلف، مدیران آنها برای مقابله با این مشکلات افرادی که موفق به شناسایی آسیب پذیری های مهم در سایت هایشان شوند را از طریق مالی تشویق می کنند. اما در برخی موارد پس از شناسایی مشکلات جایزه های نقدی وعده داده شده به افراد به بهانه های مختلف پرداخت نمی گردد.

کاگلر که با شرکت مایکروسافت هم همکاری دارد قبلا موفق به شناسایی حفره های امنیتی در مرورگر فایرفاکس شده بود و از این بابت در سال های 2012 و 2011 به ترتیب 1500 و 3000 دلار جایزه نقدی دریافت کرده بود.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها