امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 112622
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۸:۴۸
تعداد بازدید: 16
«ناجی الشهابی»، هماهنگ کننده جریان مدنی مصر و عضو شورای ریاستی ائتلاف جبهه این کشور در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در ...

«ناجی الشهابی»، هماهنگ کننده جریان مدنی مصر و عضو شورای ریاستی ائتلاف جبهه این کشور در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در قاهره نسبت به اهداف خبیث آمریکا از تشکیل ائتلاف بین المللی مبارزه با داعش هشدار داد.

الشهابی با بیان اینکه داعش و گروه‌های تروریستی و تکفیری فعال در منطقه ساخته و پرداخته آمریکا هستند تا تحقق‌بخش نقشه‌های شیطانی آن در جهان باشند، تاکید کرد که داعش و دیگر گروه‌های تروریستی فعال در منطقه و مورد حمایت کشورهایی مانند قطر و ترکیه زمانی یکباره در منطقه ظاهر شدند که طرح آمریکا و رژیم صهیونیستی برای تقسیم منطقه پس از پیروزی حوادث 30 ژوئن و سرنگونی اخوان المسلمین و ناکامی دخالت نظامی در سوریه با شکست مواجه شد.

وی با بیان اینکه داعش تکمیل کننده سناریو ایجاد هرج و مرج آمریکایی در منطقه و از بین بردن مرزهای کنونی کشورها و ایجاد مرزهای جدید در منطقه است، افزود: هدف اصلی ائتلاف بین المللی ضد داعش غلبه بر ارتش سوریه و مصر از طریق کشاندن آنها به جنگ علیه داعش است.

به همین دلیل وی از کشورهای اسلامی و عربی خواست با قدرت در برابر این نقشه شیطانی مقاومت کنند و از آمریکا بخواهند حمایت خود از گروه‌های تروریستی و پناه دادن به آنها در پایتخت‌های اروپایی را متوقف کند و بر قطر فشار بیاورد که کمک‌های مالی خود به تروریسم منطقه‌ای را متوقف و ترکیه دفاتر داعش در خاک کشورش را تعطیل کند و کشورهای اسلامی با هرگونه تجاوز ناتو به سوریه مخالفت کنند.

الشهابی خواستار عدم اعزام ارتش مصر به خارج از این کشور شد و نسبت به توطئه‌‌هایی که آمریکا برای ارتش تدارک دیده هشدار داد و تاکید کرد که دولت مصر باید نگرشی درست از عرصه منطقه‌ای و بین المللی داشته باشد تا مانع آسیب دیدن امنیت ملی مصر و کشورهای عربی شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها