امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 112623
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۸:۴۸
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بردسیر، ابراهیم جهانگیری بعد از ظهر امروز در گردهمایی مدیران و معاونان مدارس این شهرستان اظهار داشت: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بردسیر، ابراهیم جهانگیری بعد از ظهر امروز در گردهمایی مدیران و معاونان مدارس این شهرستان اظهار داشت: آموزش و پرورش نیاز به آرامش دارد و استیضاح وزیر آموزش و پرورش در آستانه سال تحصیلی جدید کار ناخوشایندی است.

وی بیان کرد: آنچه در آموزش و پرورش هزینه می‌شود، سرمایه‌گذاری مستقیم است که هیچ سرمایه‌ای سودآورتر و مفیدتر از نیروی انسانی کارآمد نیست.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، طرح‌ها و برنامه‌های آموزش و پرورش را مفید و موثر ذکر کرد و خواستار مشارکت و توجه جدی همگان در برنامه‌ها و فعالیت‌های آموزش و پرورش شد.

حسن‌پور توجه جدی به سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش را خواستار شد و گفت: اجرای سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش این نهاد مقدس و فرهنگی را به سرمنزل مقصود می‌رساند.

وی از فعالیت و برنامه‌های اجراشده در آموزش و پرورش استان توسط مدیرکل آموزش و پرورش در دولت یازدهم با مبنای آموزش کاربردی، پرورش متعادل و عزتمندی معلم تقدیر کرد.

نماینده مردم بردسیر و سیرجان در مجلس شورای اسلامی همچنین از حمایت مدیرکل آموزش و پرورش در بحث توجه جدی به تعلیم و تربیت و انجام اقدامات زیربنایی شهرستان سیرجان و بردسیر تقدیر کرد.

به گزارش فارس در پایان این مراسم از رتبه‌های برتر کنکور سراسری شهرستان بردسیر با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان و نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی تجلیل شد.

انتهای پیام/2446/ع30/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها