امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11270
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۱۴
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌اکبر ولایتی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در بخشی از نشست خبری خود که امروز ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌اکبر ولایتی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در بخشی از نشست خبری خود که امروز در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس برگزار شد، در خصوص مسکن‌های 99 ساله گفت: در مورد مسکن مهر قراردادی که با مردم گذاشته شده اجاره 99 ساله است که باید اصلاح شود.

 وی افزود: بنده بعد از تشکیل دولت با یک لایحه به مجلس، اجازه تملک کامل این مسکن‌های واگذار شده را از مجلس شورای اسلامی برای مردم درخواست خواهم کرد و سند این خانه‌ها را به نام مردم میزنیم.

ولایتی تاکید کرد: بنده معتقدم باید مسکن مهر در اختیار کامل مردم باشد و این را یک طرح مهم می‌بینم و خود را موظف به تحقق آن می‌دانم.

وی در پاسخ به خبرنگار فارس مبنی بر اینکه اجاره 99 ساله مسکن‌ها در بسیاری از کشورهای پیشرفته وجود دارد و این از بالا رفتن هرمی قیمت‌ها جلوگیری می‌کند، گفت: بسیاری از زمین‌هایی که در آن مسکن‌های مهر بنا شده است در شهرهای کوچک و یا مناطقی است که از شهرهای بزرگ فاصله‌های بسیاری دارند، بنابراین در بورس مسکن اتفاقی نمی‌افتد.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: اگر این مسکن‌های مهر 99 ساله باشد، فردا که فرد فوت شد ورثه ایشان باید چه کار کند؟ معتقدم با اختیار تملک داشتن آپارتمان، صدمه ایجاد نمی‌شود. البته این سخنانی که بنده می‌گویم کارشناسی شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها