امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 112716
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۸:۴۸
تعداد بازدید: 47
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، احسان خوشحال ظهر امروز در نشست خبری جشنواره فیلم مقامت سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی اظهار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بیرجند، احسان خوشحال ظهر امروز در نشست خبری جشنواره فیلم مقامت سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی اظهار داشت: در سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت آثاری از دو بخش سینمای ایران و بین‌الملل ارائه می‌شود.

وی به حضور خراسان جنوبی در سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت اشاره کرد و افزود: تعداد پنج فیلم کوتاه، 6 نماهنگ و یک فیلم‌نامه از استان به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

دبیر جشنواره فیلم مقاومت در خراسان جنوبی تصریح کرد: آثار رسیده به جشنواره به لحاظ کمی و کیفی در سطح بالایی قرار دارد.

خوشحال گفت: در بین آثار ارسال شده از خراسان جنوبی فیلم کوتاه " قصه باران" از احمد نیک‌فرجام برای نخستین بار در این جشنواره بین‌المللی ارائه می‌شود.

وی به اکران 52 اثر در خراسان جنوبی اشاره کرد و یادآور شد: برای اکران فیلم‌های جشنواره در استان‌ها باکس‌های متفاوتی در نظر گرفته شده که در این صورت 52 فیلم به صورت رایگان برای اقشاری که از آنان دعوت می‌شود، اکران خواهد شد.

دبیر جشنواره فیلم مقاومت در خراسان جنوبی اظهار داشت: این فیلم‌ها در بخش‌های مستند، سینمایی فاخر، فیلم‌های داستانی کوتاه و بلند و انیمیشن ارائه می‌شود.

خوشحال به اکران فیلم‌های تنهای تنهای، معراجی‌ها و فیلم خاک و مرجان همزمان با هفته دفاع مقدس در استان اشاره کرد و افزود: فیلم آنچه گذشت، شیخ شریف، ذهن خاموش، قصه ظهر جمعه، من آبادان رفتم، بازگشت، ناشناس، ارتش پنهان، مترسک‌ها می‌میرند و درختان حماسی از دیگر فیلم‌هایی است که در این دوره از جشنواره در استان اکران می‌شود.

وی اضافه کرد: همچنین فیلم آسانسور، آخرین ایستگاه، رقص قاصدک‌ها، لبیک یا حسین(ع)، خلیج فارس، جزیره بیداری، عنکبوت و تحریم بی‌اثر از دیگر فیلم‌های این جشنواره در استان برگزیده شده و اکران می‌شود.

دبیر جشنواره فیلم مقاومت در خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: موضوعات سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت در بخش‌های مقابله با اندیشه‌های تکفیری‌ها، وحدت اسلامی و مقاومت و بیداری اسلامی، تروریسم و صهیونیسم بین‌الملل و مقابله با جنگ نرم شبکه‌های استکبار انتخاب شده است.

انتهای پیام/69017/الف30/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها