امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۱۴:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 112749
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۸:۴۸
تعداد بازدید: 18
پیمان کریمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان پیرامون بیست ‌و ‌ششمین جشنواره تئاتر استان اصفهان اظهار کرد: ما به جای جشنواره باید سوگواره ...

پیمان کریمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان پیرامون بیست ‌و ‌ششمین جشنواره تئاتر استان اصفهان اظهار کرد: ما به جای جشنواره باید سوگواره برگزار کنیم، چرا که اصفهانی که پایتخت فرهنگ و هنر است در عین کمبود سالن به برنامه‌های غیر ضروری می‌پردازد و توجهی در این شهر به تئاتر نمی‌شود پس نمی‌توان انتظار اجرای تئاتر و پیشرفت هنرهای نمایشی در اصفهان را داشت.

وی در ادامه تصریح کرد: اصفهان بیشترین فارغ‌التحصیل رشته‌ تئاتر را دارد اما سالنی که دارای استانداردهای لازم باشد برای اجرا ندارند و تا زمانی که تئاتر اجرا نشود سطح کیفی کارها بالا نخواهد رفت و همواره باید شاهد ضعف در آثار نمایشی اصفهان باشیم.

نویسنده و کارگردان تئاتر اصفهان در ادامه به امکان بلیت فروشی در جشنواره تئاتر استان اصفهان اشاره کرد و ادامه داد: اگر برای حضور در جشنواره بلیط فروشی امکان تأمین قسمتی از هزینه‌های جشنواره فراهم می‌آید،به این دلیل است که جشنواره از نظر مالی دچار مشکل است.

به گزارش فارس، آیین اختتامیه بیست و ششمین جشنواره تئاتر اصفهان امشب ساعت 20 با معرفی آثار برتر در تالار فرشچیان برگزار می‌شود.
انتهای پیام/2301/ب20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار