امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 112854
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۸:۴۹
تعداد بازدید: 16
فریبا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، اظهار داشت: نفوذ هوای خنک به عرض‌های بالاتر سواحل دریای خزر با بارش‌های پراکنده و رعد و برق و همچنین ...

فریبا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، اظهار داشت: نفوذ هوای خنک به عرض‌های بالاتر سواحل دریای خزر با بارش‌های پراکنده و رعد و برق و همچنین وزش باد در برخی نواحی این منطقه همراه بوده است.

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه بارش‌های پراکنده در سواحل شمالی کشور تا پایان امروز ادامه دارد، افزود: بر همین اساس انتظار می‌رود تا پایان روز جاری در گیلان، مازندران و گلستان شاهد بارش پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد باشیم.

وی همچنین از بارش‌های پراکنده همراه با وزش باد و رعد و برق در اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی خبر داد و گفت: طی دو روز آینده در این نواحی بارندگی‌ها ادامه دارد به طوری که آب‌گرفتگی معابر عمومی و سیلاب شدن رودخانه فصلی و مسیل‌ها دور از انتظار نخواهد بود.

گودرزی با اشاره به مواج بودن دریای خزر اظهار داشت: طی امروز و فردا در ارتفاعات کرمان و هرمزگان بارش پراکنده باران رخ می‌دهد.

این کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: بر اساس سرعت وزش باد در البرز و تهران انتظار می‌رود طی دو روز آینده در بخش‌های جنوبی پایتخت شاهد بروز پدیده گردوغبار باشیم.

وی یادآور شد: وزش باد از شب گذشته در مرزهای شرقی کشور نیز بخصوص منطقه زابل آغاز شده است و همین مسئله موجب می‌شود طی امروز و فردا پدیده گردوغبار در این منطقه رخ دهد که با کاهش دید همراه خواهد بود.

گودرزی درباره تغییرات دمایی کشور خاطرنشان کرد: در کشور طی روزهای آینده تغییرات دمایی محسوسی را تجربه نخواهیم کرد، البته انتظار می‌رود عرض‌های بالاتر سواحل دریای خزر به سبب نفوذ هوای خنک کاهش دما را تجربه کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها