امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11287
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۱۴
تعداد بازدید: 148
این طور که "مرکز اطلاعات شبکه اینترنت چین"(CNNIC) اعلام کرده تا پایان ماه فوریه سال جاری میلادی کشور چین 330 میلیون کاربر داشته که از طریق گوشی ...

این طور که "مرکز اطلاعات شبکه اینترنت چین"(CNNIC) اعلام کرده تا پایان ماه فوریه سال جاری میلادی کشور چین 330 میلیون کاربر داشته که از طریق گوشی هوشمند خود از خدمات اینترنت موبایلی بهره می‌بردند که این رقم معادل 79 درصد کاربران موبایلی این کشور بوده است.

به گزارش فارس به نقل تلکام‌پیپر، تا پایان ماه دسامبر از سال 2012 میلادی تعداد مشترکان شبکه اینترنت موبایلی چین با رشد سالانه 18.1 درصدی به 419.9 میلیون نفر رسیده است تا با این اتفاق 74.5 درصد از کل کاربران اینترنتی این کشور را مشترکان شبکه موبایلی تشکیل دهند.

به طور میانگین هر کاربر چینی از که از خدمات اینترنت موبایلی بهره می‌برد روزانه 124 دقیقه با گوشی خود به اینترنت متصل می‌شود و این در حالی بوده است که صاحبان گوشی‌های هوشمند به طور میانگین روزی 131 دقیقه را در اینترنت سپری می‌کردند که این رقم برای صاحبان گوشی‌های معمولی 103 دقیقه گزارش شده است.

طبق آمار منتشر شده، 84.6 درصد از کاربران اینترنت موبایلی چین اعلام کردند که طی 6 ماه گذشته هیچ هزینه‌ای برای خرید دستگاه اینترنتی جدید پرداخت نکرده‌اند و در مقابل 14.7 درصد از آن‌هایی که گوشی هوشمند داشتند توضیح دادند که در این دوره زمانی برای خرید ابزارها و محتوای مورد نظر خود پول داده‌اند.

در این میان تنها 13.2 درصد کاربران اینترنتی موبایلی از گوشی خود برای پرداخت قبوض یا خریدهای آنلاین استفاده کردند و 63.2 درصد هم با گوشی شان سراغ ابزارهای ساخته شده در شرکت‌های توسعه نرم‌افزاری رفتند.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها