امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۸:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 112878
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۸:۴۹
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات قرار است برخی تأیید صلاحیت‌ها را با حضور محمود علوی وزیر اطلاعات مورد بحث و بررسی قرار دهند.

انتخاب ناظرین شورایعالی آموزش و پرورش، رسیدگی به موضوع کمیّت و کیفیت پذیرش دانشجو در مقطع دکتری با حضور میرزاده رئیس دانشگاه آزاد و همچنین بررسی لایحه تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون اصلاح قانون تأسیس و اداره مدارس، مراکز آموزشی و مراکز پرورشی غیردولتی در دستور کار جلسات هفته آینده کمیسیون مذکور قرار دارد.

طرح اصلاح تبصره یک ماده 5 قانون حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نوآوری‌ها و اختراعات و نیز لایحه الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت هفته بعد در کمیسیون آموزش و تحقیقات پارلمان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

محمدعلی نجفی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در هفته آتی برای ارائه گزارش عملکرد و بررسی برنامه‌های سال تحصیلی جدید راهی کمیسیون آموزش مجلس می‌شود و همچنین علی‌اصفر فانی وزیر آموزش و پرورش نیز به منظور بررسی مشکلات و ارائه برنامه‌های سال تحصیلی جدید در این کمیسیون حضور می‌یابد.

رسیدگی به طرح اصلاح بند 3 قانون برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی و تخصصی اصلاحی مصوب 1392 آخرین دستورکار نشست‌های هفته آینده کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها