امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۵:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 112895
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۸:۴۹
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات قرار است طرح افزایش نرخ باروری و پیشگیری از کاهش رشد جمعیت کشور اعاده شده از شورای نگهبان را مورد بحث و بررسی قرار دهند.

رسیدگی به طرح حمایت از سلامت و حقوق جانبازان بالای پنجاه درصد و بررسی لایحه الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت نیز در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

رئیس سازمان بیمه سلامت ایران هفته آینده با حضور در کمیسیون بهداشت و درمان درباره تکالیف مندرج در مواد (32)، (34)، (35) و(38) قانون برنامه پنجم توسعه گزارشی ارائه خواهد کرد.

استماع گزارش رئیس سازمان نظام پزشکی کشور، انتخاب حداقل 4 نفر از نمایندگان داوطلب واجد شرایط عضو کمیسیون بهداشت برای انتخاب 2 نفر از آنان در صحن علنی مجلس به‌عنوان عضو ناظر در شورایعالی نظام پزشکی و انتخاب حداقل چهار نفر از نمایندگان داوطلب واجد شرایط عضو کمیسیون به منظور انتخاب 2 نفر از آنان در صحن علنی مجلس به عنوان عضو ناظر در ستاد کشوری کنترل و مبارزه با دخانیات در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها