امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 112952
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۸:۴۹
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزای فارس به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حسن ربیعی گفت: عملیات احداث نخستین بیمارستان تخصصی سرطان در کشور به همت سازمان ...

به گزارش خبرگزای فارس به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حسن ربیعی گفت: عملیات احداث نخستین بیمارستان تخصصی سرطان در کشور به همت سازمان اوقاف و امور خیریه و با مشارکت مردم، خیرین و متخصصان و با همکاری دستگاه‌های مرتبط با حوزه سلامت هفته آینده آغاز می‌شود.

مدیرکل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف و امور خیریه افزود: این بیمارستان با ظرفیت 500 تختخواب پیش‌بینی شده است که در فاز اول 224 تختخواب آن به بهره برداری خواهد رسید.

سخنگوی سازمان اوقاف گفت: فاز نخست بیمارستان تخصصی سرطان در زمین موقوفه روحانی نژاد که با نیت احداث بیمارستان وقف شده است به مساحت 11 هزار متر مربع اجرایی خواهد شد.

وی با اشاره به واقع شدن این بیمارستان در کنار نگین شهر تهران، حرم مطهر حضرت عبدالعظیم(ع) گفت: داشتن منظره بسیار مناسب از درون این بیمارستان نسبت به حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، بعد سلامت معنوی به عنوان یکی از ارکان چهارگانه سلامت را که از سوی سازمان جهانی بهداشت تاکید شده را در بر خواهد داشت.

ربیعی با بیان اینکه طراحی و اجرای فاز اول این بیمارستان 3 سال پیش بینی شده است، افزود: در این بیمارستان تخصصی، بخش‌هایی مانند اورژانس، بخش جراحی سرطان، بخش داخلی، واحدهای پاراکلینیک(رادیوتراپی و...)، واحدهای کلینیک(رادیولوژی و آزمایشگاه و...)، بخش مراقبت های ویژه، بخش تسکین، بخش بستری، بخش آموزشی، فضاهای اداری و پشتیبانی و پارکینگ جانمایی شده است.

سخنگوی سازمان اوقاف در پایان از مردم، خیرین، نیکوکاران و همه مردم عزیز دعوت کرد با خریداری اوراق وقف بیمارستان تخصصی سرطان در این امر خیر مردم دوستانه سهیم شوند.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها