امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۴:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 112955
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۸:۴۹
تعداد بازدید: 26
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از همدان به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس، سردار حاجی محمد مهدیان‌نسب اظهار کرد: نیروی انتظامی استان با 93

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از همدان به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس، سردار حاجی محمد مهدیان‌نسب اظهار کرد: نیروی انتظامی استان با 93 کیلوگرم پیشتاز در کشف ماده مخدر شیشه است به طوری که اعضای سه باند بزرگ مواد مخدر روز گذشته دستگیر شده‌ است.

وی افزود: از دو باند تهیه و توزیع مواد مخدر تریاک 90 کیلو تریاک و از یک باند نیز سه کیلو ماده مخدر صنعتی شیشه کشف شد.

وی مبارزه قاطع و پیگیر با تهیه و توزیع‌کنندگان مواد مخدر را یکی از اولویت‌های برجسته انتظامی استان دانست و اظهار کرد: نیروی انتظامی امسال با رویکرد جهادی به پاکسازی نقاط آلوده و جمع‌آوری خرده‌فروشان در سطح استان پرداخته است.

مهدیان‌نسب ادامه داد: مدیریت جهادی در پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یک رویکرد قابل تقدیر است که انهدام سه باند بزرگ مواد مخدر در 24 ساعت گذشته نشان دهنده این امر است.

فرمانده انتظامی استان همچنین از توقیف چهار دستگاه خودرو و دستگیری هفت نفر از سوداگران مرگ و تهیه و توزیع‌کنندگان مواد مخدر در این عملیات خبر داد و گفت: در شش ماه گذشته بیش از دو تن مواد مخدر کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 51 درصدی داشته است.

وی ادامه داد: علاوه بر پلیس مبارزه با مواد مخدر، کلانتری ها و دیگر پلیس‌های تخصصی نیز به‌صورت مجاهدانه در خصوص مبارزه با تهیه و توزیع‌کنندگان مواد مخدر تلاش می‌کنند چرا که بیش از 66 درصد جرایم توسط مبتلایان به اعتیاد انجام می‌شود.

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: مبارزه با سوداگران مرگ به صورت مستمر و قاطعانه در دستور کار نیروی انتظامی استان قرار دارد و کشفیات آینده و دیگر اقدامات انتظامی استان در هفته ناجا اطلاع‌رسانی می‌شود.

کشف 60 کیلوگرم تریاک در استان همدان

مهدیان‌نسب همچنین از کشف 60 کیلوگرم تریاک در استان همدان خبر داد و افزود: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی اقدام به تهیه مواد مخدر از استان‌های مرکزی کرده و در همدان توزیع می‌کند، رسیدگی به این موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کارکنان این پلیس همچون گذشته با تلاش شبانه‌روزی در پی مبارزه بی‌امان با سوداگران مرگ، روز گذشته با به‌کارگیری سه تیم عملیاتی ضمن ایجاد ایست و بازرسی و کنترل محورهای ورودی شهر همدان، خودروی نامبرده را شناسایی و متوقف کردند.

مهدیان‌نسب در پایان خاطرنشان کرد: ماموران پس از بازرسی از خودروی توقیف شده 60 کیلوگرم تریاک کشف و فرد قاچاقچی را نیز دستگیر کردند.

انتهای پیام/89037/ط//ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها