امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۴:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 112991
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۸:۴۹
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، سفر و بازدید از مناطق مختلف کشور برای هر نویسنده ای بسیار مهم، ضروری و ارزشمند است. گروه داستان موسسه ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، سفر و بازدید از مناطق مختلف کشور برای هر نویسنده ای بسیار مهم، ضروری و ارزشمند است.

گروه داستان موسسه شهرستان ادب هم به دلیل اهمیت این موضوع آشنایی نویسندگان با دیدنی‌های اقصی نقاط کشور عزیزمان و نیز کسب تجربه‌های نو و مصاحبت نویسندگان جوان با پیشکسوت این رشته، برنامه سفرهای تجربی را با حضور نویسندگان پیشکسوت و جوان برگزار می‌کند که این بار کاشان و کویر مرنجاب جایی است که نویسندگان شهرستان ادب به قصد حضور در آن، این سفر را آغاز خواهند کرد.

از جمله مکان‌هایی که در این مورد بازدید قرار خواهد گرفت می‌توان به تپه‌های تاریخی سیلک، شهر زیرزمینی نوش آباد، کویر مرنجاب، دریاچه نمک و ابنیه تاریخی شهر کاشان اشاره کرد.

این سفر صبح پنج شنبه 27 شهریور آغاز و دو روز به طول خواهد انجامید. همچنین هنرمندانی چون قاسمعلی فراست، سید احمد نادمی‌، جواد افهمی، علی اصغر عزتی پاک، علی اکبر میرجعفریان، ناصر فیض و علی داودی در این سفر حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها