امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۱۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 112993
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۸:۴۹
تعداد بازدید: 41
«محمد معتمدی» در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی فارس ضمن اعلام این خبر گفت: گروه هم‌آوایان عصر چهارشنبه قرار بود با هواپیما از اصفهان به سمت شیراز پرواز ...

«محمد معتمدی» در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی فارس ضمن اعلام این خبر گفت: گروه هم‌آوایان عصر چهارشنبه قرار بود با هواپیما از اصفهان به سمت شیراز پرواز کند که مسئولان هواپیمایی ایران ایر به خاطر همراه داشتن ساز اجازه سوار شدن ما را به هواپیما ندادند.

وی افزود: 15 سال است چه در سفرهایم در ایران و چه سفرهایم در خارج با چنین مشکلی و برخوردهای زننده این چنینی مواجه نشدم. گروه ما برای این که بتواند فردا در شهر شیراز اجرا داشته باشد، باید یک روز زودتر می‌رسید که همین خسارات جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت.

معتمدی درباره دلیل برخورد این چنینی با گروه هم‌آوایان و حسین علیزاده گفت: وقتی از سر مهماندار هواپیما دلیل این امر را پرسیدیم او گفت نیازی ندارد که به ما پاسخ دهد. ما از مسئولین هواپیمایی ایران‌ایر به خاطره این برخورد زننده قصد شکایت داریم.

این خواننده ادامه داد: این رفتار حتی اگر برای یک شهروند عادی هم انفاق بیافتد قابل پذیرش نیست، چه برسد با هنرمندی با سابقه مثل حسین علیزاده و پژمان حدادی. به هر حال این رفتار ناشایست را بی‌پاسخ نخواهیم گذاشت چرا که این برخورد واقعا به دور از شأن این اساتید موسیقی بود.

وی درباره برگزاری یا عدم برگزاری کنسرت شیراز نیز گفت: به هر حال ما این کنسرت را برگزار می‌کنیم و با خودرو به سرعت راهی شیراز خواهیم شد.

حسین علیزاده هم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس ضمن تایید این خبر گفت: هم‌اکنون در فرودگاه اصفهان سرگردان هستیم. تا به حال این تجربه را نداشتم که در فرودگاهی چنین برخورد توهین‌آمیزی را با ما داشته باشند. از ورود سازهای ما در حالی جلوگیری شد که به نظر می‌رسد سر مهماندار پرواز اصفهان به شیراز به شماره 225، مشکل شخصی با من داشت. وگرنه جا در هواپیما برای قرار دادن ساز بود.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا دلیل این رفتار را می‌دانید یا خیر؟ گفت: فکر می‌کنم سرمهماندار هواپیما مشکل شخصی با من داشت. وگرنه من بارها همراه گروهم به جای جای ایران سفر کرده‌ایم و به مشکل این چنینی برنخورده‌ایم.

علیزاده افزود: اگر جواب منطقی برای این رفتار می‌شنیدم؛ قطعا قبول می کردیم اما وقتی دلیل این رفتارهای توهین آمیز را می‌پرسیدم سر مهماندار می‌گفت که نیازی ندارد که به من پاسخ دهد! قطعا شکایتی را تنظیم خواهیم کرد و از شرکت هواپیمایی ایران‌ایر و هر کسی که مسبب رفتار زشت و زننده است شکایت خواهیم کرد.

این آهنگساز برجسته موسیقی در پایان گفت: قطعا کنسرت شیراز را با هر شرایطی که شده برگزار خواهیم کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها