امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 112995
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۸:۴۹
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ مراسم رونمایی کتاب «مفتون و فیروزه» تازه‌ترین اثر سعید تشکری که در 2 جلد توسط ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ مراسم رونمایی کتاب «مفتون و فیروزه» تازه‌ترین اثر سعید تشکری که در 2 جلد توسط انتشارات نیستان چاپ شده، عصر امروز با حضور مجید سرسنگی مدیر عامل خانه هنرمندان، سعید تشکری، حسین انتظامی معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌، قاسمعلی فراست و جمعی از علاقمندان به ادبیات در خانه هنرمندان برگزار شد.
*هنرمندان خراسان همیشه غریب هستند

سعید تشکری در این مراسم گفت: هنرمندان خراسان همیشه غریب هستند و خوشحالم که این رمان در تهران گشوده می‌شود. من زاده قوچان هستم، در مشهد تربیت یافتم و در تهران درس خوانده‌ام. «مفتون و فیروزه» از مردمی حرف می‌زند که حافظه، تربیت، مذهب و ... دارند و این رمان در سه حوزه تئاتر، سینما و ادبیات صحبت می‌کند.

وی افزود: اما چرا ما در شهر خودمان غریبه هستیم، زیرا از این جا (تهران) به آنجا (خراسان) می‌رویم و این درد مشترکی است که ما در تهران رشد می‌کنیم و به آنجا می‌رویم، در صورتی که در مورد هنرمندان اصفهان و یا تبریز به خاطر وجود مکتبی غنی این اتفاق نمی‌افتد.

*از خبرنگاران تشکر می‌کنم

تشکری افزود: از سیدمهدی شجاعی تشکر می‌کنم که من را دیده و اثرم را چاپ کرده و این افتخاری برای خراسان است. از معلمینی که من را دیدند و خوب را شلاق زدند و معلمینی که را ندیدند، تشکر می‌کنم. از خبرنگارانی که در 8 ماه سکوت سعید تشکری که در بستر بیماری بودم و بیشتر از هنرمندان من را دیدند تشکر می‌کنم و در برابرشان سر فرود می‌آورم. از خبرنگارانی که ژورنالسیم خبری نیستند بلکه دردمند خبری هستند تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها