امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۸:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113036
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۵۱
تعداد بازدید: 89
علی کاردر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بیان اینکه قیمت و شرایط اختصاص گاز فلرها به متقاضیان برای تولید برق ...

علی کاردر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بیان اینکه قیمت و شرایط اختصاص گاز فلرها به متقاضیان برای تولید برق هنوز نهایی نشده است، اظهار داشت: نکات ظریفی درباره بحث‌های قیمت، زمان‌بندی‌ اختصاص گاز در میادین مختلف و میزان گازی که در فلر سوزانده می‌شود، وجود دارد که پس از بررسی و نهایی شدن آنها باید شرایط را اعلام کنیم.

وی تاکید کرد: در حال محاسبه میزان سرمایه‌گذاری و نرخ بازگشت سرمایه مناسب برای سرمایه‌گذاران هستیم و اگر عدد غیردقیق بدهیم، ممکن است بازار گمراه شود.

معاون سرمایه‌گذاری شرکت ملی نفت در ادامه گفت: سامانه جامع مالی شرکت ملی نفت ERP موازی سامانه قدیمی نصب شده و در حال تست‌ عملیاتی آن هستیم، تا مشکلات سامانه جامع مشخص شود و تلاش‌ بر آن است که برای اوایل سال آینده این سامانه به طور کامل عملیاتی و دایر شود.

وی افزود: اگر این سیستم دایر شود، هزینه‌ دقیق‌ تولید هر بشکه نفت و گاز ایران در خشکی و دریا استخراج می‌شود، اگرچه در حال حاضر هم به صورت حدودی این هزینه‌ها را  می‌دانیم.

کاردر اضافه کرد: سامانه ERP گزارش دهی آسان و روانی را برای مدیران فراهم می‌کند، چرا که هر کس تنها یک بار اطلاعات خود را وارد سیستم می‌کند.

وی ادامه داد: این سامانه به پیش‌بینی هزینه‌های آینده و هزینه‌ سرمایه‌گذاری کمک فراوانی خواهد کرد و برنامه‌ریزی را نیز آسان می‌کند، چون اطلاعات تجمعی و دقیق را در اختیار مدیران قرار می‌دهد.

کاردر تاکید کرد: در این سامانه سطوح دسترسی متفاوتی برای مدیران مختلف تعریف می‌شود و اولویت‌ اصلی برای ما امنیت نرم افزار است.

انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها