امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۸:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113052
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۵۱
تعداد بازدید: 20
علی اصغر فانی، در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و با اشاره به موضوع سرانه مدارس، اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی ...

علی اصغر فانی، در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و با اشاره به موضوع سرانه مدارس، اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی و دولت برای سال 1393 مبلغ 120 میلیارد تومان برای سرانه مدارس در نظر گرفته‌اند.

وی افزود: به دنبال آن هستیم تا قبل از آغاز سال تحصیلی جدید حداقل 50 درصد این رقم را از سازمان مدیریت دریافت کنیم و در اختیار مدارس قرار دهیم؛ بخشی پرداخت شده است اما هنوز توزیع نکرده‌ایم و منتظر هستیم بقیه را دریافت کنیم و بین مدارس توزیع کنیم.

فانی در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه «آیا آموزش و پرورش آماده آغاز سال تحصیلی جدید است؟»، خاطرنشان کرد: اگر قرار بود فردا مدارس دایر شود، آمادگی 100 درصد داریم؛ زیرا کتابهای درسی، نیروی انسانی، فضا و تجهیزات آماده هستند و مشکل جدی برای بازگشایی مدارس در سال تحصیلی 94-93 نداریم.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه ساماندهی نیروی انسانی انجام شده است، گفت: تمام ساماندهی‌ها انجام شده است و هیچ کلاسی در مهر بدون معلم نخواهد بود.

فانی در پاسخ به این پرسش که «موضوع افزایش 20 درصدی حقوق معلمان ابتدایی در چه وضعیتی قرار دارد؟»، گفت: دنبال این موضوع هستیم و امیدواریم حل شود؛ هر زمانی که احکام صادر شود آن وقت اعلام می‌کنیم که مشکل حل شده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار