امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۵:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113054
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۵۱
تعداد بازدید: 24
آرش میراسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به اینچئون، در مورد قرعه‌کشی مسابقات جودو در بازی‌های آسیایی اینچئون،

آرش میراسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به اینچئون، در مورد قرعه‌کشی مسابقات جودو در بازی‌های آسیایی اینچئون، اظهار داشت:‌ خدا را شکر قرعه‌ کشی مسابقات انجام شد، بچه‌های ما همه آماده هستند و سخت بودن قرعه هیچ تأثیری روی روحیه آنها ندارد.

احسان بهرامیان نماینده وزن 60 کیلوگرم فردا (شنبه)وارد تاتامی می‌شود و امیدواریم که بهترین نتیجه را کسب کند.

وی در ادامه اظهار داشت: با توجه به قرعه‌کشی که انجام شد نمایندگان وزن 60 و 73 کیلوگرم قرعه بسیار دشواری را پیش رو دارند. به هر حال نداشتن رنکینگ مناسب کار این ملی‌پوشان را سخت کرده است. بهرامیان فردا ابتدا با نماینده ترکمنستان مبارزه خواهد کرد و اگر به دور دوم راه یافت با نماینده کره که نفر سوم جهان است باید مبارزه کند.

میراسماعیلی در ادامه اظهار داشت: مولایی در وزن 73 کیلوگرم باید دور اول با نماینده کویت مبارزه کند. دور دوم با نماینده ژاپن باید مبارزه کند که کار بسیار سختی را پیش رو دارد؛ چرا که حریف ژاپنی نفر اول جهان است.

میراسماعیلی در ادامه خاطرنشان کرد:‌ قاسمی‌نژاد با توجه به قرعه‌ کشی که انجام شده ابتدا باید با نماینده تاجیکستان مبارزه کند که او را دو بار در مسابقات مختلف شکست داده است. دور دوم نماینده لبنان که یک جودوکار برزیلی‌الاصل است حریف قاسمی‌نژاد است. فکر می‌کنم با این آمادگی که وی دارد مسابقات خوبی را می‌تواند از خود به نمایش بگذارد.

میراسماعیلی در مورد قرعه وزن  90کیلوگرم گفت: محمد جمالی دور اول باید به مصاف جودوکار تیم ملی فلسطین برود که کار ساده‌ای را پیش رو دارد. دور دوم هم حریف ژاپنی یکی از سخت‌ترین حریفان او است که باید مقابل او مبارزه کند.

وی در ادامه گفت: محجوب دور اول جودوکار میانمار را پیش رو دارد. دور دوم باید با نماینده امارات که عنوان سومی جهان را دارد مبارزه کند. محجوب جودوکار شناخته شده‌ای است اما کار سختی را پیش رو دارد. اگر از سد حریفان خود بگذرد یک فینال زودرس را پیش رو دارد؛ چرا که باید با نماینده قزاقستان مبارزه کند.

نایب‌ رئیس فدراسیون جودو در پایان اظهار داشت: شرایط خوبی در دهکده مهیا است، اما یک مقدار شرایط غذایی نا مناسبی داریم که این شرایط هم برای همه تیم‌ها یکسان است. چاره‌ای نداریم جز اینکه با این موضوع کنار بیاییم.
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها