امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۳:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113055
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۵۱
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، احمد مسجدجامعی در ادامه تهرانگردی خود این هفته از منطقه 6 بازدید کرد. وی پس از رونمایی از کتاب «غزال غزل» ناب‌ترین ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، احمد مسجدجامعی در ادامه تهرانگردی خود این هفته از منطقه 6 بازدید کرد.

وی پس از رونمایی از کتاب «غزال غزل» ناب‌ترین سروده‌های شاعران آستان حضرت علی‌ابن‌الموسی‌الرضا (ع) ، در منزل صادق صندوقی تصویرگر کتب درسی کودکان قبل و بعد از انقلاب حضور پیدا کرد.

وی در ادامه در منزل شهیدان سپهری حضور پیدا کرد و دقایقی را با پدر و مادر شهیدان حسن جواد سپهری، علی‌اصغر جواد سپهری و همچنین جانباز شهید علی‌اکبر جواد سپهری دیدار کرد.

عضو شورای شهر تهران سپس در مرکز آموزشی باغچه‌بان نخستین مدرسه ناشنوایان در ایران حضور پیدا کرد و از بخش‌های مختلف این مرکز آموزشی بازدید کرد.

مسجد جامعه در حاشیه بازدید از این مدرسه اظهار داشت: سال گذشته و همزمان با روز عصای سفید، شورای شهر مصوبه‌ای را به تصویب رساند که در آن شهرداری مکلف شد که در تأمین هزینه‌های دانش‌آموزان اقدامات لازم را انجام دهد.

وی تصریح کرد: در سال گذشته حدود 3 میلیارد تومان برای تأمین هزینه‌های دانش‌آموزان اختصاص داده شد به طوری که مبلغ اشاره شده در برخی از مناطق اختصاص و در برخی از مناطق هنوز اقدام خاصی صورت نگرفته است.

مسجد جامعی گفت: در صحبت‌ اخیری که با شهردار تهران داشتم وی قول داده است که از اعتبارات داخلی در بخش سرویس رفت‌وآمد، مشکلات دانش‌آموزان را برطرف کند.

عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: در سال جاری تمهیدات ویژه‌ای برای سرویس ایاب و ذهاب دانش‌آموزان استثنایی دیده خواهد شد.

به گزارش فارس، در ادامه تهرانگردی امروز مسجد جامعی عضو شورای شهر تهران در منزل آیت‌الله سیدرضی شیرازی نوه آیت‌الله شیرازی بزرگ حضور پیدا کرد.

به گزارش فارس، در پایان تهرانگردی امروز در منزل خانم ایران درودی حضور پیدا کرد و در پایان نیز با حضور در دبیرستان البرز از بخش‌های مختلف این دبیرستان بازدید کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها