امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۴:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113070
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۵۱
تعداد بازدید: 52
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، حجت‌الاسلام ابراهیم رئیسی ظهر امروز در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه مشهد با اشاره به ائتلاف ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، حجت‌الاسلام ابراهیم رئیسی ظهر امروز در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه مشهد با اشاره به ائتلاف داعش اظهار داشت: مقام معظم رهبری فرموده‌اند که در هر کجا که آمریکا حضور پیدا کند ما وارد نمی‌شویم چون آنها را دشمن خود می‌دانیم.

دادستان کل کشور افزود: آمریکا و سردمداران کشورهای غربی تسلیحات نظامی را در اختیار گروه‌های تروریستی قرار دادند، اما هم‌اکنون می‌خواهند ائتلافی تشکیل داده و در مقابل این تروریست‌ها بایستند و در حقیقت با همان هدف آغاز جنگ سعی در خاتمه دادن به آن را دارند.

وی عنوان کرد: امروز این کشورها تحت عنوان ائتلاف سعی دارند با کمک قدرت‌های منطقه از جمله ایران همه را درگیر بازی از پیش طراحی شده خود کنند.

رئیسی با بیان اینکه برای چنین موضوعاتی رئیس سازمان ملل با ادعای ناروا و بدون پایه و اساس جمهوری اسلامی ایران را مورد خطاب قرار می‌دهد. تصریح کرد: این در صورتی است که در حال حاضر تولید مواد مخدر زیر سایه ناتو نادیده گرفته می‌شود.

این مسئول با تاکید بر اینکه حمایت دولت‌های غربی از گروهک های تروریستی بر کسی پوشیده نیست گفت: این حمایت‌ها در واقع با هدف از پیش تعیین شده یعنی دخالت حداکثری در تعیین نظام‌های سیاسی منطقه بوده است.

دادستان کل کشور تاکید کرد: ائتلافی که با عنوان مبارزه با تروریسم در حال حاضر شکل گرفته موضوع جدیدی نیست و در گذشته نیز همین نظام استکبار با همین بهانه توانست به اردوکشی و لشگر کشی نظامی در منطقه بپردازد که آفت‌های آن را هنوز می‌توان مشاهده کرد.

انتهای پیام/70005/ن40/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها