امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113071
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۵۱
تعداد بازدید: 23
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این نشست با حضور جواد جباری مدیرعامل بنیاد فرهنگی روایت، محمدرضا شرف الدین مدیر عامل انجمن سینمای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این نشست با حضور جواد جباری مدیرعامل بنیاد فرهنگی روایت، محمدرضا شرف الدین مدیر عامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس، محمد خزاعی دبیر جشنواره، محمد صنعتی، علیرضا عاقل زاده، غلامرضا منتظمی، ناصر درخشان، محسن برمهانی، کامران ملکی و یزدان عشیری در صدا و سیما برگزار شد.

دارابی همراه با زین العابدین مدیر شبکه سه، کرمی مدیر شبکه مستند و رستم وندی مدیر شبکه چهار در این نشست حضور یافت.

معاون سیما در این نشست ضمن تاکید بر اهمیت و حساسیت جشنواره فیلم مقاومت گفت: کار سخت و دشواری را در پیش دارید و واقعا با این گستردگی و تنوع برنامه ها باید تبریک و خسته نباشید و خدا قوت گفت.

وی ادامه داد: جشنواره بین المللی فیلم مقاومت گفتمان سینمای انقلاب اسلامی است. گفتمان امام(ره) و گفتمان رهبری انقلاب است.

معاون سیما خاطر شنان ساخت: مسئله مقاومت، بصیرت افزایی، بیداری اسلامی، تقویت اندیشه های ضدصهیونیستی و پاسداشت دستاوردها و آرمان های دفاع مقدس از اولویت های مشترک ما و شماست و ما با هم در این حوزه مشترکاتی زیادی داریم.

وی تصریح کرد:  بواقع، ما در یک سنگر هستیم و این حوزه ها امور و اولویت هایی است که باید پرداخت شود.

دارابی با بیان اینکه سیاست ما در رابطه با جشنواره بین المللی مقاومت سیاست کاملا حمایتی، همراهی، پشتیبانی و برجسته سازی و بازتاب رودیدادهای این جشنواره فرهنگی و سینمایی مهم است. اضافه کرد: بدون تردید شبکه های مختلف به تناسب ظرفیت ها وارد عمل می شوند و انشاالله با توجه به برنامه گشترده مسئولان جشنواره و عظمت این اتفاق شاهد انعکاس خوبی از طریق رسانه ملی باشیم.

در این جلسه مدیر عامل بنیاد روایت و دبیر جشنواره مقاومت و مدیران ستادی و مدیران شبکه های مختلف به ارزیابی سازوکارهای مناسب و موثر برای پوشش گسترده تر و انعکاس شایسته این جشنواره به تبادل نظر پرداختند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها