امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۲۰:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113084
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۵۴
تعداد بازدید: 93
محمدرضا محسنی‌ثانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سبزوار با بیان اینکه بیش از 92 درصد بودجه کشور صرف هزینه‌های جاری دولت می‌شود، اظهار داشت: فقط ...

محمدرضا محسنی‌ثانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سبزوار با بیان اینکه بیش از 92 درصد بودجه کشور صرف هزینه‌های جاری دولت می‌شود، اظهار داشت: فقط هشت درصد از بودجه کشور صرف ساخت و‌ ساز، عمران و آبادانی می‌شود که این برای کشور بسیار مضر و زیان‌آور است.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌رضوی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری از وزارتخانه‌های کشور براساس اعلام خودشان دارای نیروی اضافی بین 30 تا 50 هزار نفر هستند، گفت: متاسفانه امروز دولت بسیار فربه شده و تعداد زیاد کارمندان دولت سبب شده تا هزینه‌های دولت افزایش یابد.

نماینده مردم شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با ادامه این روند و افزایش تعداد بازنشستگان در سال 95 میزان هزینه‌های جاری به 105 درصد می‌رسد، گفت: کثرت بالای کارمندان یک مسئله بسیار نگران‌کننده است.

وی با بیان اینکه برنامه ششم توسعه بر اساس اقتصاد مقاومتی بسته می‌شود، گفت: برنامه ششم توسعه بر مبنای ظرفیت‌های درونی کشور و توانمندی‌های موجود در حوزه‌های مختلف بسته می‌شود.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌رضوی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند مذاکرات هسته‌ای خاطرنشان کرد: قطعا در این روند نباید به آمریکایی‌ها اعتماد کرد، زیرا آنها صداقت ندارند.

وی با تاکید بر اینکه امروز دیوار تحریم‌های آمریکایی ترک بزرگی برداشته، ادامه داد: مهم‌ترین نکته مثبت این مذاکرات توجه افکار عمومی به بی‌صداقتی آمریکایی‌ها بود و در این زمینه نیز باید گفت تحریم‌ها دیگر قدرت قبلی خود را ندارد و اجماعی نیز در این زمینه بین کشورها دیده نمی‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز قرارداد‌های اقتصادی خوبی با کشورهای مختلف در حال انعقاد است، یادآور شد: پیمان اقتصادی 700 میلیارد دلاری اخیر با کشور روسیه و قراردادهای سرمایه‌گذاری با کشورهای حوزه CIS از نکات و نتایج مثبت این مذاکرات بوده است.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها هیچ‌گاه نسبت به ملت ایران صداقت به خرج نمی‌دهند، گفت: روند مذاکرات نشان داده که ملت ایران هموراه بر سر تعهدات خود مانده و در این حوزه نیز حقانیت ملت ایران مشخص شده و همین عامل سبب شد تا دست آمریکایی‌ها رو شود و کشورهای دیگر نیز نسبت به تحریم‌ها بی‌توجه باشند.

انتهای پیام/70005/گ40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها