امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۲۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113092
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۵۴
تعداد بازدید: 125
محمدعلی طالبی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یزد با اشاره به اینکه برخی رسانه‌ها از عدم برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در حوزه انتخابیه تفت و میبد ...

محمدعلی طالبی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یزد با اشاره به اینکه برخی رسانه‌ها از عدم برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در حوزه انتخابیه تفت و میبد خبر داده بودند، اظهار داشت: این خبر به طور رسمی اعلام نشده بود.

وی عنوان کرد: صحبت‌هایی بین شورای نگهبان و وزارت کشور برای عدم برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تفت و میبد و چند حوزه انتخابیه  دیگر مطرح شد اما به توافق نهایی نرسید.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار یزد عنوان کرد: در استان یزد کار برگزاری انتخابات میان دوره‌ای مجلس بر اساس برنامه‌ زمان‌بندی شده انجام خواهد شد و برنامه‌ها از روز شنبه آغاز می‌شود.

طالبی خاطرنشان کرد: از روز شنبه‌، نشست‌های اجرایی انتخابات در شهرستان‌های تفت و میبد برگزار می‌شود ضمن اینکه ثبت‌نام داوطلبان نیز از روز شنبه در این حوزه‌ها انجام خواهد شد.

وی، زمان برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس را 30 آبان‌ماه اعلام و اظهار امیدواری کرد: مردم حوزه انتخابیه تفت و میبد حضوری پرشور در این انتخابات داشته باشند.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام سیدجلال یحیی‌زاده، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در روز 20 فروردین ماه سال 92 پس از چند روز بستری در بیمارستان فیروزگر تهران درگذشت.

حوزه انتخابیه تفت و میبد از آن پس توسط محمدصالح جوکار، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی اداره می‌شود.

انتهای پیام/2464/ج/پو3002

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها