امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۴:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113114
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
سعید اوحدی که هم‌اکنون در مدینه منوره به سر می‌برد در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: در موسم حج امسال بخشی از قراردادهای حج 94 را منعقد خواهیم ...

سعید اوحدی که هم‌اکنون در مدینه منوره به سر می‌برد در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: در موسم حج امسال بخشی از قراردادهای حج 94 را منعقد خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در زمینه مسکن در مکه و مدینه توافقات اولیه خوبی صورت گرفته است و امیدوار هستیم وضعیت مسکن حجاج ایرانی در عمره و تمتع آینده کیفیت مطلوب‌تری داشته باشد.

وی همچنین به دیدار اخیر خود با معاون حج وزارت حج عربستان اشاره کرد و گفت: در این دیدار رفتارهای نامناسب صورت گرفته با برخی از حجاج مطرح شد. معاون وزیر حج عربستان از این سوء رفتارها به شدت احساس نارضایتی کرد و خواستار دریافت اطلاعاتی درباره پروازهای مذکور شد تا به این موارد به طور جدی رسیدگی شود.

اوحدی ادامه داد: همه ساله تلاش می‌کنیم در موسم حج با مقامات وزارت حج عربستان دیدارهایی داشته باشیم و درباره مشکلات حج و برنامه‌های سال آینده گفت‌وگو کنیم.

رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه دومین جلسه شورای هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت برگزار شد گفت: در این جلسه توافق‌های اولیه برای مسکن حج 94 و وضعیت ورودی‌ها به مکه و مدینه بررسی شد.

اوحدی افزود: همچنین دومین دعای کمیل زائران ایرانی شب گذشته در بین‌الحرمین برگزار شد و 2 دعای کمیل دیگر نیز برای زائران مدینه بعد برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها