امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۶:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113119
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران در ادامه تهرانگردی خود در این هفته از منطقه 6 بازدید کرد. وی در ابتدا در ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران در ادامه تهرانگردی خود در این هفته از منطقه 6 بازدید کرد.

وی در ابتدا در انتشارات فرهنگ و هنر گویا حاضر شد و پس از دیدار با جمعی از هنرمندان و پیشکسوتان، کتاب«غزال غزل» ناب‌ترین سروده‌های شاعران آستان حضرت علی‌بن موسی‌الرضا(ع)‌را رونمایی کرد.

مسجدجامعی در ادامه در منزل استان صادق صندوقی حضور پیدا کرد.

به گزارش فارس صادق صندوقی یکی از تصویرگران کتب درسی کودکان در سال‌های قبل و بعد از انقلاب بوده است.

تهرانگردان سپس به همراه مسجدجامعی در منزل خانواده شهیدان سپهری حضور پیدا کردند.

در این دیدار که پدر، مادر و برادران شهیدان سپهری حضور داشتند از مسجدجامعی عضو شورای شهر به خاطر حمایت و توجه به خانواده شهدا تقدیر کردند.

شهیدان حسن جواد سپهری - علی اصغر جواد سپهری و همچنین جانباز شهید علی‌اکبر جواد سپهری ۳ جانباز شهیدی هستند که در راه حفظ دین و اسلام به شادت رسیدند.

شهید حسن جواد سپهری در سال 1360 در عملیات مسلم‌بن عقیل - شهید علی‌اصغر جواد سپهری در سال 1366 و در عملیات سردشت و همچنین جانباز شهید علی‌اکبر جواد سپهری، جانباز 70 درصد پس از 16 سال درد و رنج بیماری در سال 1385 به خیل شهدا پیوست.

به گزارش فارس در این دیدار که در یک فضای صمیمی برگزار شد مادر شهیدان سپهری با بیان اینکه هیچگاه از رفتن و از دست دادن فرزندانم ناراحت نشده‌ام، گفت:‌خوشحالم که فرزندانم در راه اسلام، قرآن و دین به شهادت رسیده‌اند.

وی با بیان اینکه فرزندانم را در راه اسلام، قرآن و راه 14 معصوم هدیه کرده‌ام، گفت: انتظار نداشتم با از دست دادن شهدای بزرگوار در ایران وضعیت به این گونه باشد.

این مادر ۳ شهید ادامه داد: امیدوارم مسلمانان دست به دست هم بدهند و باعث سرافرازی انقلاب و اسلام بشوند.

وی اظهار امیدواری کرد که هرچه زودتر فرج حضرت مهدی (عج) نزدیک‌تر بشود.

به گزارش فارس تهرانگردان امروز همچنین از مرکز آموزشی باغچه‌بان نخستین مدرسه ناشنوایان در کشور بازدید کردند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار