امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۹:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113120
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
عبدالرحمن رستمیان در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بازنگری قانون خدمات غذایی، دارویی، و خدمات بهداشتی در ...

عبدالرحمن رستمیان در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بازنگری قانون خدمات غذایی، دارویی، و خدمات بهداشتی در مجلس شورای اسلامی خبر داد.

وی گفت: در جلسات اخیر خود به این نتیجه رسیدیم که قوانین ما در حوزه مواد غذایی، دارویی و خدمات بهداشتی بازدارندگی کافی را ندارد و باید به بازنگری آن اقدام کنیم.

این نماینده مجلس تأکید کرد: به همین منظور مدتی قبل یک فوریت بازنگری این قانون به تصویب رسید و به کمیسیون بهداشت و درمان ارجاع داده شد.

به گفته وی، این طرح ظرف یکی دو ماه آینده آماده و در صحن علنی مجلس برای تصویب نهایی مطرح می‌شود.

فروش آزادانه قرص برنج مسئله دیگری بود که رستمان در مورد آن صحبت کرد و گفت: فروش قرص برنج با علم به اینکه خریدار می‌خواهد خودکشی کند، غلط و کار اشتباهی است.

وی تأکید کرد: باید فروش قرص برنج ممنوع و محدود شود به شرایط خاص و با سازماندهی مناسب تنها تحت شرایط خاصی بتوان آن را تهیه کرد.

عضو کمیسیون بهداشت خاطرنشان کرد: حتی فروش سموم گیاهی نیز باید با نسخه و ثبت علت مصرف صورت گیرد.

به گفته رستمیان در تصویب این قانون از کارشناسان مربوطه نیز دعوت می‌شود تا اگر ماده‌ای مانند قرص برنج صدمات زیادی برای جامعه دارد، به صورت مصداقی در مورد آن در قانون صحبت شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها