امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۴:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 113136
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وزارت بهداشت، سید حسن هاشمی در عیادت از سه تن از مجروحان غزه در یکی از بیمارستان های تهران در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وزارت بهداشت، سید حسن هاشمی در عیادت از سه تن از مجروحان غزه در یکی از بیمارستان های تهران در جریان آخرین مراحل درمان آنها قرار گرفت.

وزیر بهداشت با اعلام آمادگی امدادرسانی به مردم مظلوم و شجاع غزه گفت: امیدواریم از این پس نیز با مساعدت کشورهایی که توانایی بازکردن مسیرهای منتهی به غزه را دارند به نحو بهتری به درمان و امدادرسانی به مجروحان غزه بپردازیم.

هاشمی با اشاره به اینکه آمادگی پذیرش تعداد بیشتری از مجروحان را داریم، گفت: سه تن از مجروحان نوار غزه برای مداوا به تهران منتقل شدند که دو تن از مجروحان این حادثه دارای مشکلات شکستگی استخوان و یک تن دیگر علاوه بر شکستگی استخوان دچار قطع پا و پاره شدن عصب شده بود که خوشبختانه با طی مراحل درمانی اولیه در حال حاضر از وضعیت عمومی خوبی برخوردارند.

یکی از مجروحان بستری غزه نیز با تشکر از مقام معظم رهبری و دولت جمهوری اسلامی بابت کمک های انساندوستانه ملت ایران، گفت: دولت ایران تنها ملتی بود که کمک همه جانبه به مردم بی دفاع غزه کرد و ما از این حمایت قدردانی می کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار